Aktualności

KONKURS – a Ty gdzie zabrałeś swoje Pismo Święte?

  • 17 czerwca 2016
  • Opublikował: Dominika Chylewska | Dodano: 17 czerwca 2016
  • Kategoria: News - Ruch Lednicki
  • biblia, konkurs, lednica, lednica 2000, nowy testament, pismo swiete,

Pamiętacie jeszcze 4 czerwca? XX Spotkanie Młodych pod hasłem „Amen”? Pamiętacie słońce w kolejce do recepcji, gdzie otrzymaliście symbole tegorocznej Lednicy? I tę radość, gdy spotkanie się rozpoczynało? Otrzymaliście także coś, co było marzeniem o. Jana Góry – kieszonkowe Pismo Święte Nowego Testamentu. Ta mała, niebieska książeczka ma w sobie ogromną moc!

Po powrocie zapewne położyliście Pismo Święte na Waszej półce, obok lednickiego krzyża i śpiewnika. Jednak nie tam jest jego miejsce! Jest kieszonkowe właśnie po to, by mogło być z Wami zawsze. Do tego zachęcamy – abyście zabierali je ze sobą codziennie – do szkoły, pracy, na uczelnię, w podróże. Pięknie jest czytać i cieszyć się Słowem Bożym – gdziekolwiek jesteście!

KONKURS
1. Zrób zdjęcie, które będzie odpowiedzią na pytanie „A Ty gdzie zabrałeś swoje Pismo Święte?”
2. Wrzuć zdjęcie w komentarzu posta konkursowego na naszym FB Lednica2000 >>>zobacz post
3.  Wygraj najnowsze gadżety i książki lednickie! 
Aby otrzymać nagrodę, konieczne będzie wyrażenie zgody, umożliwiającej Stowarzyszeniu LEDNICA 2000 pełne wykorzystywanie zdjęcia do celów statutowych. Termin nadsyłania prac upływa 26 czerwca 2016 r. o godzinie 23.59. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 czerwca 2016 r. o godzinie 20:00 na profilu www.fb.pl/Lednica2000.
A zatem –  macie aż 10 dni, do dzieła! Zachęcamy do udostępniania swoich zdjęć z #lednica2000 – pokażcie innym swoje Pismo Święte!

 

 

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl