ksiega-kondolencje

Dodaj wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
ks. Piotr Domarosks. Piotr Domaros od Parsęcko | data publikacji: 9 stycznia 2016 o 17:46:
dziękuję za wierność Bogu. z którego wyrosły piękne dzieła: świadectwo życia i Lednica...
AlicjaAlicja od Gdynia | data publikacji: 9 stycznia 2016 o 08:58:
Dziękuję Ci Ojcze za Twoje świadectwo. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało. ...
TeresaTeresa od Poznań | data publikacji: 9 stycznia 2016 o 08:07:
Drogi, Kochany Ojcze, Ty wiesz, że spalałeś się dla Chrystusa do którego kazałeś się nam ,,przyspawać". Po dniach łez i pustki, przyszedł spokój i pewność, że to nie może się nie udać. Mamy Cię teraz sprawiedliwie, do woli możemy rozmawiać i dyskutować. Prowadź nas, abyśmy nie pobłądzili. Dziękuję, że stanąłeś przed laty na mojej,... naszej drodze i choć wiem, że nie jest ona łatwa, to dziś jestem pewna, że jest to ta jedyna właściwa. Odpoczywaj w spokoju, a my będziemy z Twoją pomocą kontynuować Twoje Boże dzieło.
S. AndrzejaS. Andrzeja od Kolonia | data publikacji: 8 stycznia 2016 o 22:15:
Nasz niezapomniany i kochany Ojcze Janie! "Człowiek nie umiera, jak długo ktoś inny nosi JEGO wspomnienie w swoim sercu." (Irmgard Erath) Ojcze, podczas Mszy św. odszedłeś tak nagle od nas do nieba i zobaczyłeś Boga, zachwyciłeś się Matką Jezusa, którą tak bardzo kochałeś i wpadłeś w ramiona św. Jana Pawła! Mimo iż serce przepełnia wciąż ból i smutek rozstania - to jednak nie pytam Cię Boże dlaczego nam Go zabrałeś, ale dziękuję Ci za to, że nam Go dałeś i postawiłeś na drodze mego powołania! Pozostały mi w pamięci Ojcze nasze spotkania, mądre rady i wskazania! Nie zapomnę Twego szaleństwa dla Boga i zachwytu św. Janem Pawłem. Łączę się w bólu z Młodymi Lednicy, Jamnej i Hermanic! Niech Jezus Miłosierny przytuli Cię Ojcze do serca, a nasz ból ukoi, napełnijąc nadzieją, że Ty już tam w niebie oglądasz Jego promienną twarz! Będę o Tobie pamiętać, a Ty tam w niebie pamietaj...! Ojcze - zwyciężyłeś! Odpoczywaj w pokoju! Do zobaczenia!
TeresaTeresa od Gogolin | data publikacji: 8 stycznia 2016 o 16:36:
Kochany Ojcze Janie, dziękuje Ci za Twoją obecność w moim życiu, za odkrycie Lednicy, Jamnej i Hermanic. Czuwaj nad nami.
PiotrPiotr od Toruń | data publikacji: 8 stycznia 2016 o 13:02:
"Będę cię uczył i wskażę drogę, którą pójdziesz, mój wzrok będzie czuwał nad tobą." /Ps.32,8/ To, co spełniło się w Twoim życiu, niech spełnia się i w naszym. Do zobaczenia!
małgosiamałgosia od wałcz | data publikacji: 8 stycznia 2016 o 12:12:
Ojcze Janie,dziękuję Ci za Twoje świadectwo wiary tu na Ziemi, teraz działaj z nieba ile Ci sił starczy
AlicjaAlicja od Warszawa | data publikacji: 7 stycznia 2016 o 22:51:
Drogi ojcze Janie! Cieszę się, że jesteś... Bo przecież wciąż JESTEŚ! Tylko inaczej... Brakuje Twojego głosu, ojcowskiego przytulenia, możliwości opowiedzenia o sobie, zadania pytań, usłyszenia odpowiedzi... Tyle bym chciała Ci opowiedzieć o sobie. Wierząc, że jesteś z Chrystusem będę Wam opowiadać razem, ufając, że mnie słyszysz i widzisz. Modlę się przez Twoje wstawiennictwo i już widzę tego owoce. Dziękuję, że działasz nadal, kochasz, słuchasz,... I cieszę się Twoim szczęściem, że patrzysz na Tego, do którego totalnie chciałeś należeć, który był Twoją miłością, inspiracją, motorem działania. Pewnie jest niesamowity, piękny, cudowny... A Ty w Jego obecności szczęśliwy bezbrzeżnie... Módl się o. Janie za nami, byśmy też totalnie należeli do Niego i kiedyś się razem spotkali w krainie Jego Miłości...
BASIABASIA od TULCE | data publikacji: 7 stycznia 2016 o 14:36:
O.JANIE ...DZIEKUJE,ZE BYLES WLASNIE TAKI ...ZA TWOJA MILOSC DO SW.JPII....
TomekTomek od Nysa | data publikacji: 6 stycznia 2016 o 23:51:
Dziękuje Bogu Ojcu za osobę o.Jana Górę za to że ten człowiek z Bożą pomocą stworzył coś tak wspaniałego jak Lednica - to trzeba przeżyć tego nie da się opisać. Będę zawsze o Tobie pamiętał w modlitwach i na każdym spotkaniu lednickim które Ty prowadziłeś to dzięki Tobie w imię Boga na polach gromadzi się tysiące młodych ludzi wierzących w Naszego Pana.Bogu niech będą dzięki a Ty ojcze odpoczywaj w pokoju wiecznym.
MonikaMonika | data publikacji: 6 stycznia 2016 o 18:37:
Piękne wpisy dla człowieka,który pięknie żył dla ludzi.Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci.Spoczywaj w pokoju.
Monika CzMonika Cz od Czarnków | data publikacji: 6 stycznia 2016 o 13:21:
Dziekuję ci ojcze za twą obecnośc , za spotkania z toba i otwarcie mojego serca na innych za wywrócenie do góry nogami mojego życia i pokierowanie na inną droe, za szybko nas opuściłeś ale my nie opuścimy ciebie . Bedziemy wiecznie trwać Obiecuje Kocham Cię
MartaMarta od Gubin | data publikacji: 5 stycznia 2016 o 20:07:
Ojcze! Jestem pewna, że w Niebie jest teraz LEDNICA NIE Z TEJ ZIEMI! Kocham Cię i dziękuję za Twoje wspaniałe życie
nikodemnikodem od stary sącz/kraków | data publikacji: 5 stycznia 2016 o 15:35:
ojcze kochamy pamiętamy modlimy się wspominamy cię ministranci z parafi pw. św. rafała kalinowskiego kliny zacisze
S TeresaS Teresa | data publikacji: 4 stycznia 2016 o 23:18:
Dziękuje Bogu - Ojcze za Ciebie. Prawie 20 lat mija - gdy Cię "poznałam" w Twoich książkach. Dziękuję za nie - pomogły mi "trwać" gdy było ciężko, ale też dawały radość i siłę, że Bóg jest Wielki i jest Miłością. Dziękuję za Lednickie Spotkania. Za Lednicę Malucha za Twoje każde"KOCHAM WAS!" Proszę wspieraj z nieba nasze drogi, by były BOŻYMI DROGAMI. Do zobaczenia w niebie.
dariadaria od Człuchów | data publikacji: 4 stycznia 2016 o 22:51:
Jeszcze nigdy nie usłyszałam ze mnie ktoś kocha tyle razy w ciagu kilku godzin :) dziękuję i do zobaczenia w domu Boga.
JoannaJoanna od Poznan | data publikacji: 4 stycznia 2016 o 20:49:
Ojcze Janie, mam nadzieję i wręcz pewność, że nie umknie Ci ten mój wpis - że zauważysz i zadziałasz, jak miałeś i masz na pewno nadal w zwyczaju! Potrzebuję pomocy i proszę Cię - wstaw się za mną u Boga! Choć na pewno jesteś " w biegu"- jak zawsze - ale ...zadziałaj! Gdy otrzymam tę łaskę za Twoim wstawiennictwem, pójdę do dominikanów i zgłoszę im to. Codziennie przejeżdżam obok Twojego kościoła, często staję tam na światłach,czekam i modlę się, i nie mogę uwierzyć, że Bóg Cię już zawołał.Tak prędko... Ale u Ciebie wszystko było "prędko"... Było i pozostanie. Jesteś w moim sercu cały czas.Pomagaj nam. AMEN!
BeataBeata od Puławy | data publikacji: 4 stycznia 2016 o 19:58:
Spoczywaj w pokoju ojcze!!
KatarzynaKatarzyna | data publikacji: 4 stycznia 2016 o 13:15:
Tak niedawno jeszcze się widzieliśmy, tak niedawno przeżywaliśmy razem wspólny dzień i modlitwę. Jeszcze mówiłeś Ojcze "Kocham Was" "Do zobaczenia za rok" "Będę na Was czekał"... Twój uśmiech zarażał każdego... "Powoli będziemy umierać, ale najpierw ja..." Dziękuję Ci że mogłam Cię zobaczyć, dziękuję Ci bardzo za ludzi których mogłam poznac podczas Twojej obecności podczas Lednicy... :' Gdy teraz tak siedzę, i wspominam te 2 lata w których uczestniczyłam, dalej nie mogę dojść do siebie, że Ciebie już nie zobaczę, że Cię nie zobaczymy w tym tłumie Ciebie, człowieka najważniejszego dla młodzieży! Ty nas przez to wszystko przeprowadziłeś! Byłeś dobrym, kochanym, pomocnym człowiekiem! Miałeś wielkie serce
tomaztomaz od poznań | data publikacji: 4 stycznia 2016 o 12:05:
Witam serdecznie chciałem tylko napisać o. Jana spotkałem kilka lat temu podczas pewnych rekolekcji nad lednicą to był 2010 rok przybyłem na te rekolekcje jako szukający swojego miejsca na ziemi kiedy to mijaliśmy się na schodach spojrzał na mnie chwile rozmawialiśmy przed ołtarzem na 1 piętrze w tym pięknym ośrodku nad lednicą w kaplicy i praktycznie kiedy już i schodziliśmy do reszty grupy się nie odzywał nic ani słowa a przed cała grupą młodzieży z parafii nawiedzenia NMP z poznania powiedział do mnie takie zdanie które pamiętam do dziś" Ty jesteś kochany odkryj siebie a zobaczysz jaką ty miłość posiadasz jaki ty prawdziwy jesteś" i skończył potem oczywiście wspólna msza św. potem nieszpory itp itd kiedy już wyjeżdżałem z lednicy o Jan Góra zatrzymał mnie i zaproponował mi spacer po muzeum JPII od tamtej pory jeżdżę co rok nad Lednicę i jeżeli będę miał taką możliwość to i w tym roku przyjadę ŻEGNAJ PRZYJACIELU Tomasz ;-(
DAWIDDAWID od POZNAN | data publikacji: 4 stycznia 2016 o 10:31:
Ojcze Janie, dziekuje za odwage autentycznosci, odwage wymagania, za spowiedzi u Ciebie, za wszystkie Lednice pod Twoim kierunkiem. Kop na cale zycie.
AgnieszkaAgnieszka od Białystok | data publikacji: 3 stycznia 2016 o 22:27:
Cały czas myślę o śmierci Ojca Jana i cały czas nie mogę sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Dlaczego teraz, dlaczego w takim wieku, dlaczego przed Bożym Narodzeniem, dlaczego przed spotkaniem na Lednicy, dlaczego.....?Na śmierć nigdy nie jesteśmy przygotowani. Modlitwa zawsze przynosi ukojenie. Więc jak kolejny raz pytam się dlaczego.....staram się zawsze odmówić modlitwę za duszę Ojca Jana i uwierzcie, to przynosi ulgę. Dziękuję dla Ojca Jana za to że był taki jaki był.Amen
OlaOla od Jarocin | data publikacji: 3 stycznia 2016 o 21:09:
Nasz Dobroczyńco, ...nie jestem z Lednicy... nie znałeś mnie i nigdy nie widziałeś gdy postanowiłam zwrócić się do Ciebie w bardzo trudnej sprawie. Odpowiedziałeś natychmiast na list z wołaniem o pomoc. Pomogłeś bez wahania obcej osobie, człowiekowi z ,,ulicy'' Dziś wiem, że twoja pomoc była na wagę złota, bo od niej zależało całe życie. Nigdy Ci Ojcze Janie tego NIE ZAPOMNĘ!!! Była to wielka lekcja wiary. Zawsze będziesz moim sercu. Kocham Cię całym sercem. Odpoczywaj w pokoju.
WelikaWelika od Legnica | data publikacji: 3 stycznia 2016 o 21:01:
Dziekuje Bogu ze bytes I pozostawiles po sobie Madrosc ispuscizne .Bedzie Cie brakowac tak jak naszego Ojca Swietego Jana Pawla II Odpoczywaj w pokoju
MateuszMateusz od Ostróda | data publikacji: 3 stycznia 2016 o 15:50:
Drogi Ojcze, na Polach Lednickich spotkałem Boga, dziękuję Ci za tę możliwość..
s. Annas. Anna od Poznań | data publikacji: 3 stycznia 2016 o 14:38:
Niech Dobry Bóg da Ci łaskę przebywania ze sobą! Dziękuję!
AniaAnia od Żuromin | data publikacji: 3 stycznia 2016 o 12:29:
Ojcze Janie, patrz na nas, opiekuj się nami, dziękuję że z nami byłeś.
MarzenaMarzena od Bolechówko | data publikacji: 3 stycznia 2016 o 11:34:
Ojcze Janie, będzie nam Ciebie brakowało.....ale pozostaniesz w moim sercu na zawsze....
StanisławStanisław od Poznań | data publikacji: 2 stycznia 2016 o 18:06:
Byłeś wielki wiarą i rozkwitłymi w Tobie darami Ducha Świętego, dzięki którym porywałeś nas w górę ku Chrystusowi. Spoczywaj w Panu.
KrzysztofKrzysztof od Olsztyn | data publikacji: 2 stycznia 2016 o 13:14:
Dziekuje Ci ojcze Janie za Lednicę 2000 bo Wlasnie tam poznałem swa zonę Małgorzatę z która stanowimy małżeństwo udane i wspaniała rodzine z synem Tomaszem i córkami Monika,Klara,Zofia ,Jadwiga i Emilia jak ty ukochalismy Chrystusa i sw Jana Pawła 2 wierzymy ze juz jesteście na niebiańskiej Lednicy a Chrystus przyjmuje Was w domu Ojca Swego...Bóg zapłać za świadectwo swego zycia ktore nam postawiłeś spoczywaj w Panu Stasiewiczowie z Olsztyna
AndrzejAndrzej od Plock | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 23:22:
Jeśli umarliśmy wraz z Chrystusem, wierzymy, że z Chrystusem żyć będziemy - spoczywaj w pokoju Ojcze Janie.
UrszulaUrszula od Zakrzewo | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 23:13:
Ojcze.... Dziękuję... dziękuję za wszystkie lata... za to że dziś jestem kim jestem... za to że nauczyłes mnie ze z Bożą pomocą rzeczy niemozliwe zalatwia sie od reki... cuda na drugi dzień:-). Dziękuję za męża który znalazl się w naszym lednickim środowisk,u za moją corke... Minelo kilka lat ... zostawilismy wiele kwestii niedopowiedzianych.... ale jedno wiem... na pewno bedziesz wstawial sie za moja rodzina... Dziekuje Ci Ojcze za Wszystko.... ciesze sie ze moglismy byc z Toba w ostatniej drodze a moj mąż mogl podziekowac Ci tak jak umie najlepiej... Ojcze daj nam sile abysmy umieli kochac i wymagac od swojego dziecka tak jak Ty i miej nas w swojej opiece....
BogumiłaBogumiła od Bydgoszcz | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 21:58:
Ojcze Janie cieszę się , bo wiem że witasz się już z Ojcem świętym, ale serce pęka mi z tęsknoty,że już Cię nie zobaczę i nie usłyszę ani na Polach Legnickich ani u nas na rekolekcjach. Twoje książki są teraz dla mnie osobistymi rekolekcjami z Tobą. Twoje słowa pomagają mi wierzyć i iść dalej.Dziękuję Ci za wszystko , wspomnij na mnie tam w górze. Ty i twoje słowa są i będą ze mną zawsze. Bogumiła
MariaMaria od Poznań | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 21:46:
Kochany Ojcze Janie ""poznaniaku z Prudnika" tak nie chciałeś być w Poznaniu - a widzisz jak Ciebie poznaniacy pokochali to widziałeś w czasie :MSZY ŚW , pogrzebu - a jednak poznaniacy wiedzą komu ""pochylić czoła" , Byłeś WIELKI i aby szybko wyniesiono Ciebie na Ołtarze , czuwaj nad nami , czuwaj nad swoim dorobkiem dla PANA , prowadź na do Pana, DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO-
JustynaJustyna od Milicz | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 20:31:
Na ubiegłym spotkaniu młodych na Lednicy, gdy przechodzilismy przez bramę podbiegłam do Ojca Jana i zapytałam o zrobienie zdjęcia. Ojciec powiedział "Dziecko, nie pytaj tylko chodź tu i rob" i uśmiechnął się. Wiem, ze może wiele innych ludzi, młodzieżymoże podzielić się glebszymi relacjami z Ojcem, natomiast ja cieszę się, ze jeździłam na Lednice i ze mam taką pamiątkę z naszą Góra :-) Z tego miejsca chciałabym podziękować Ojcu za tę wspaniale świadectwo, które dał nam młodym, ponieważ dzięki Lednicy moja wiara się jeszcze bardziej pogłębia. Dziękuję Ci Ojcze Janie, spoczywaj w pokoju. Modlimy się za Ciebie, czuwaj nad nami. Justyna
ALAALA od PLESZEW | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 18:10:
Ojcze Janie miałam to szczęście,łaskę być wielokrotnie na spotkaniach Lednickich,gdzie otwierałeś me serce na Boga i ludzi,a dzięki bliskim Ci osobom poznałam Cię osobiście za co jestem niezmiernie wdzięczna Bogu i tym ludziom.na ostatnim spotkaniu opłatkowym 12.12.2015.podarowałeś mi książkę,Twoje ''LISTY''jest to dla mnie teraz bezcenny dari Twoje słowa które na zawsze zachowam w sercu.W dniu Twego pogrzebu ,kiedy się z Tobą żegnałam na polach Lednickich mimo smutku ,bo będzie nam ciebie brakowało przepełniała mnie radość ,bo mam głębokie wewnętrzne przekonanie,że jesteś teraz u Boga w niebie.Wierzę ,że teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej jesteś z nami że będziesz nas wysłuchiwał i wstawiał się za nami u Boga i upraszał Laski potrzebne potrzebne do wzrastania w wierze i miłości do Boga i do ludzi.Że nadal będziesz czuwał nad dziełem k,które sam stworzyłeś,nad Lednicą.Ojcze Janie dziękuję za we słowa którymi nas karmiłeś za entuzjazm który w nas zapalałeś,za Twój uśmiech i dobro które od Ciebie emanowało i promieniowało.Dziękuję za Lednicę.Ojcze Janie na zawsze pozostaniesz w mym sercu.Cieszę się,że mam teraz przyjaciela w niebie do którego w każdej sprawie mogę się zwrócić o wstawiennictwo .nNa zawsze pozostaniesz w mym sercu
JACEKJACEK od PLESZEW | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 16:51:
DZIĘKUJĘ CI ZA TE SŁOWA,DZIĘKI KTÓRYM BĘDĘ MOŻE LEPSZYM OJCEM I MĘŻEM.CIESZĘ SIĘ ŻE W CZASIE TWOJEGO POGRZEBU POZNAŁEM LUDZI LEDNICY.DUŻO BYM STRACIŁ GDYBY MNIE TAM NIE BYŁO.CHCIAŁBYM JESZCZE SPOTKAĆ SIĘ Z NIMI KIEDYŚ. Z BOGIEM..
AdamAdam od Białystok | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 13:53:
Dziękuję Ojcze Janie za Lednicę, za te wszystkie spotkania na Polach, za wszystkie "Kocham Was", my Cię też kochamy, za te "Gloria", "Ojcze Nasz" których śpiew prowadziłeś, za te rekolekcje w Białymstoku w tamtym roku, i za Twoje świadectwo miłości do Ojca Świętego Jana Pawła II, za książkę, którą, mimo na pewno zmęczenia, podpisałeś mi w ostatnim dniu rekolekcji, dziękuję że na Lednicy, nawet w trakcie Mszy Świętej, podczas dziękczynienia po Komunii, śpiewaliśmy, skakaliśmy, radowaliśmy się, i za wszystkie inne cudne chwile na Lednicy, o których teraz nie pamiętam, dziękuję za możliwość uczestniczenia w pożegnaniu z Tobą, za ostatnie wspólne przejście przez Bramę Rybę, za wszystko, za to że byłeś i na koniec chcę też powiedzieć że Cię kocham.
FilipFilip od Poznań | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 12:47:
13 lat było dane mi służyć obok Ciebie na Polach Lednickich, Ty poszedłeś do domu ojca a ja zostaje by dalej kontynuować twe dzieło po przez swoją służbę, dziękuję CI Ojcze.
MarekMarek od Poznan.....Czestochowa...Portland | data publikacji: 1 stycznia 2016 o 00:26:
Ojcze, - nauczyles tak wielu jak dobrze zyc I Jak pieknie umierac Nigdy nie zamienilem z Toba slowa ale bede podziwial w przyszlosci a teraz w modlitwie : dziekuje

 

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl