ksiega-kondolencje

Dodaj wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Zbyszek StanickiZbyszek Stanicki od Poznań | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:22:
Tylko orły szybują nad granią ...dziękuję Ojcze będziesz w sercu Zbyszek
BarbaraBarbara od Kraków | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:19:
DZIĘKUJĘ OJCZE JANIE ZA ŚWIADECTWO WIARY ZA TWÓJ CHARYZMAT.NIE MYŚLAŁEŚ O SOBIE CAŁE ŻYCIE BYŁEŚ DLA INNYCH .NIECH BÓG KTÓREGO TAK UMIŁOWAŁEŚ PRZYJMIE CIĘ DO SIEBIE.
JustynaJustyna | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:16:
Tylko orły wysoko latają tylko orłom nie straszna jest milosc... Dozobaczenia
NataliaNatalia od Mielec | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:16:
Poznałam Cię Ojcze, gdy miałam kilka lat.. Rodzice zabrali mnie na Jamną, na (nie)zwykłą msze świętą. Od tego czasu pojawialiśmy się tam regularnie. Twoje słowo docierało do mnie, mimo że wielu rzeczy jeszcze nie rozumiem. Na Jamniej czuję się jak u siebie w domu. Ty dla każdego byleś przyjacielem, i ciągle będziesz. Odszedłeś, ale w sercach i pamięci będziesz wiecznie żywy..
AniaAnia od Bydgoszcz | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:13:
Ojcze, dziękuję Ci za Lednicę to na jej polach poznałam mojego męża, zawsze będziesz w mojej modlitwie i pamięci.
KasiaKasia od Poznań | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:08:
Byłeś mistrzem Słowa. Niczego nie przegadałeś... Módl się za nami. Do zobaczenia....
DawidDawid od Rzeszów | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:06:
Błogosławieni którzy w Panu umierają. Niech Pan Bóg da Ci pić ze źródeł wody życia wiecznego, a nasza umiłowana Matka niech przytuli Cie za Twoje świadectwo życia, kapłaństwa do swojego serca. Spoczywaj w pokoju Ojcze.
KLERYKKLERYK | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 20:06:
DZIĘKUJĘ TOBIE OJCZE ZA WZÓR KAPŁAŃSTWA, UŚMIECHNIĘTEGO KAPŁAŃSTWA...
DagmaraDagmara od Kartuzy | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:58:
Żegnaj Kochany Ojcze! Dziękuję za Lednicę, za słowo. Byłeś "Bożym Wariatem", który teraz czuwa nad nami z góry! Mam nadzieję - do zobaczenia kiedyś...
Maciej i DorotaMaciej i Dorota od Choroszcz | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:48:
Ojcze dziękujemy za Hermanice. Za spotkania, gdzie się nauczyliśmy, jak wspólnie żyć. Za kurs przedmałżeński, którego owoce zbieramy do dzisiaj. Masz swój udział w zwróceniu nas samych i naszej rodziny ku Chrystusowi. Bóg zapłać. Będziemy pamiętać o Tobie w naszych modlitwach. Do zobaczenia w Domu Ojca Naszego.
ArekArek od Bydgoszcz | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:45:
Najchętniej nic bym nie mówił ale wtedy nie było by śladu, że tu byłem. Nie mówiłbym nic ponieważ Ojciec Góra nie wymaga słów.On sam mi kiedyś powiedział, gdy zapytałem: "kim/czym właściwie jest ten Bóg?" Odparł: "Bóg jest wszystkim i nie wymaga zbędnych słów." Dlatego bez zbędnych słów DZIĘKUJĘ CI OJCZE ZA WSZYSTKO. Teraz będę mógł być jeszcze bliżej Ciebie.
AgnieszkaAgnieszka od Poznań | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:40:
Dziękuję Bogu, że byłeś Ojcze tym, który "budzi do życia" za Jego przyczyną.
PatrycjaPatrycja od Bytom | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:38:
Ojcze na zawsze zostaniesz w mojej i całej mojej rodziny w pamięci. Pamiętam w modlitwie. [*]
EwaEwa | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:36:
Ojcze Janie! Byłeś dla nas jak prawdziwy Ojciec. Wspierałeś nas w trudnych chwilach, kiedy to najbardziej potrzebowaliśmy Ojca. Zawsze będę pamiętać i miło wspominać czas spędzony na Jamnej, przede wszystkim na Sylwestra, kiedy to tańczyliśmy poloneza przed kościołem. Tak samo ciepło wspominam pobyt na Lednicy, szczególnie z okazji Spotkań Młodych, ale też chrzest mojego brata. Moja Mama i ja dziękujemy Ci za wszystko i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Kochamy Ciebie Ojcze Janie.
AnnaAnna od Międzyzdroje | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:33:
Ojcze Janie trudno jest wyrazić to co czuję. Dziękuję za wszystko co zrobiłeś. Módl się za Nami
wiolawiola | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:29:
co raz wiecej Autorytetow jest po tamtej stronie.... bedzie Cie Ojcze brakowac...
karolkarol od Poznan | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:22:
W 1997 roku byłem na pierwszej Lednicy. Pamietam jak dziś. Od tego czasu wydarzyło się tyyyyle! Także przez Ciebie. Na budowie na Jamnej dałeś mi niezłą szkołę. A dzisiaj na Lednicy taki tłum, a jednak bez Ciebie pusto. Ale to co zacząłeś bedzie trwać, Lednica się nie skończy. Do zobaczenia Ojcze.
MonikaMonika | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:19:
Dziękuję Ci Ojcze za to że Cię spotkałam za każde słowo które do mnie skierowałeś w konfesjonale. Proszę czuwaj nad nam.
EmiliaEmilia od Miłomłyn | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:14:
Dziękuję za Lednicę!za to wszystko czego mogłam tam doznać!dla mnie wciąż jesteś tutaj z nami!
DorotaDorota od Warszawa | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:13:
Niech Bóg będzie uwielbiony za dar życia i kapłaństwa Ojca Jana Góry . Ojcze Janie, dla mojego pokolenie Przewodnikiem Duchowym i Świadkiem Bożej Miłości był Święty Jan Paweł II, którego tak bardzo ukochałeś, dla moich dzieci i ich pokolenia byłeś Ty. Dziękuję Ci, że ukazywałeś młodym kochające oblicze Boga Ojca. Niech Miłosierny Jezus przyjmie Cię do Swego Królestwa. Wstawiaj się u Pana za polską młodzieżą, wypraszaj łaski dla wszystkich uczestników ŚDM w Krakowie.
ElzbietaElzbieta od Srem | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:07:
Ojcze,zostawiłeś nas samych,ale pozostały Twoje ciepłe mądre słowa.Dzisiaj razem z Ojcem Świętym Janem Pawlem patrzysz na nas z góry i proszę kieruj nas dalej droga do Pana Boga. Proszę o opieke duchowa. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panoe
MarzenaMarzena | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 19:04:
"Jakie życie - taka śmierć. Nie dziwi nic." Ojcze, byłeś autorytetem i wielkim nauczycielem wiary... Wstawiaj się za Tymi, których kocham... Ucz ich tej Miłości Prawdziwej - Bożej
MARIAMARIA od KONIN | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 18:50:
Ojcze Janie- nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci żywych, upraszaj potrzebne łaski dla nas wszystkich, bądź naszym orędownikiem u Boga, niechaj ziarno przez Ciebie zasiane wschodzi stokrotnie, a Dobry Bóg Karmi Ciebie ze źródła wody żywej.
Rita-katechetkaRita-katechetka od Syrynia | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 18:36:
Zawsze Ojca podziwialam! Wiele lat pracowalam z dziecmi i mlodzieza, i wiem jaka to piekna ale trudna praca. Ojciec mial charyzme jakich malo. Niech wiec teraz Pan bedzie NAGRODA za wspanial Ojca Zycie! Nigdy nie uczestniczyla w Lednickim spotkaniu ale na ile nam pozwalaly media to je ogladalam ze lzami w oczach tak jak dzisiejszy pogrzeb. Niech Pan bedzie Wieczna Nagroda a nastepcy niech prowadza dalej to wspaniale Dzielo! Odpoczywaj Ojcze po Welkim trudzie w Pokoju! Mysle ze nie bedziemy dlugo czekac na Beatyfikacje a potem na Kanonizacje!
TeresaTeresa | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 18:30:
Spoczywaj w ramionach miłosiernego Ojca i wstawiaj się za nami grzesznymi,abyśmy kiedyś dołączli do Ciebie.
RafałRafał od Siemiatycze | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 18:25:
Drogi Ojcze Janie, Chciałbym Ci podziękować za Warsztaty w Łapach. Choć tylko raz byłem na Lednicy, to wiem że bardzo Nas Kochasz. Teraz razem z Św. Janem Pawłem II opiekuj się nami i bądź z Nami na ŚDM 2016 i na Lednicy. Spoczywaj w pokoju. Bóg Zapłać za wszystko.
LuizaLuiza od Poznan | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 18:22:
Ojcze Janie !!! Dziekuje ze pojawiles sie w moim zyciu ... Nie mowie zegnaj lecz do zobaczenia !!! Do zobaczenia " Tato"
AgnieszkaAgnieszka od Chojnów | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 18:21:
Dziękujemy ojcze Janie za Lednice. Spoczywaj w pokoju.
karolinakarolina od kalisz | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 18:15:
Ojcze, dziekuje za wpomnienie z uczestnictwa w lednicy. Bardzo bedzie mi ciebie brakowac ale dzis moje 30 urodziny leze chora z dala od rodziny i przyjaciół bez torta i wielkiej imprezy..... i dzis jedyne co dobrego mi sie przydazylo to pozegnanie ciebie z tv, ciesze sie ze pieniadze z urodzin moglam przeznaczyc na twoje marzenie nastepnych spotkan. Dziekuje jeszcze raz ....zegnajac ciebie.
marcinmarcin od olawa | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:58:
Wielki czlowiek - wielka strata. Spoczywaj w pokoju!
BozenaBozena od Cambridge | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:56:
Choc nie dane mi bylo osobiscie uczestniczyc na spotkaniach lednickich to zawsze staralam sie uczestniczyc w nich wraz z dziecmi przez przekazy medialne. Dziela ojca Jana sa wielkie i bardzo potrzebne dla Polonii. Czuwaj nad nami z nieba.
JustynaJustyna od Gniezno | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:47:
Choć Ciebie osobiście nie znałam byłeś dla mnie wielkim człowiekiem wzorem do naśladowania byłeś i jesteś wyjątkowym człowiekiem będziesz zawsze w moim sercu Ty i Jan Paweł 2
maciejmaciej od wąbrzeźno | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:44:
Jeździłem na Lednicę parę lat było to dla mnie wielkie duchowe przeżycie przechodząc przez bramę rybę przechodziłem w trzecie tysiąc lecie brama ryba to Chrystus kto przechodzi prze zemnie będzie zbawiony spoczywaj w pokoju
AnetaAneta od Łódź | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:38:
Ojcze Janie nie zdążyłam Cię poznać, ale może Ty teraz z nieba poznasz mnie. Tak niedawno byłeś w Łodzi, wiedziałam o tym, ale nie byłam i żałuję. Tak blisko byłeś... Gdybym wiedziała że nie będzie już kolejnej szansy by Cię poznać przyszłabym. Najwyraźniej osoby, które tak bardzo kochają Pana Boga i wiernie służą Jezusowi, szybciej znajdą się w Jego Ramionach niż myślą. Wiedziałeś, że to już, dziwnie przeczuwałeś. Jakże dziwne było Twoje przeczucie, aż wszyscy się dziwimy tak bliskiego kontaktu z Panem i tak głębokiego. Dzięki Twojej bliskości z Panem wiemy że On jest blisko, namacalnie blisko. Mówiłeś coś i dziwnie to się spełniało. To naprawdę Duch Święty. Popłakałam się choć ojca nie znałam. Dzięki za wszystkie słowa, za wszystko. To niesamowite! Do zobaczyska w Niebie :).
magdamagda od warszawa | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:32:
Ojcze Janie dziękuję Bogu że byłeś wśród nas. Dawaj nam wskazówki jak żyć. Spoczywaj w pokoju.
IWONAIWONA od KALISZ | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:17:
Ojcze zawsze będziesz dla mnie Gigantem wiary i prawdziwym przykładem na Boże życie. Spoczywaj w pokoju . Na zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci modlitewnej.
JuliaJulia | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:14:
Ojcze Janie! Dziękuję Ci za Lednicę, za uścisk dłoni, za słowa "Kocham Was", za to że dzięki Tobie moje życie nabrało sensu, za to że żyję, za radość, za miłość. Zawsze będziesz w moim sercu i w mojej pamięci! Żyj w pokoji z PANEM BOGIEM. DO ZOBACZENIA W NIEBIE ❤
Irena i HubertIrena i Hubert od Dobrodzień | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:12:
Ojcze Janie muszę Ci powiedzieć ,że w Lednicy miało się okazać czy Pan chce byśmy byli małżeństwem i po przejściu przez bramę nie mieliśmy już żadnych wątpliwości a na na ślub dostaliśmy woreczek z solą z tego nabożeństwa /1998/
IrenaIrena od Dobrodzień | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 17:01:
OP Ojcze Janie dzięki za Twoją Miłość do Pana Boga i do człowieka za Twoją zwyczajność i niezwykłość za to zapatrzenie i zasłuchanie w swego Mistrza i Pana i za Twoje wielkie serce które okazywałeś młodym a także za to że mogłam z Tobą tak zwyczajnie pogadać przez telefon
KarolinaKarolina od Dąbrowa Górnicza | data publikacji: 30 grudnia 2015 o 16:58:
Chociaż od pogrzebu minęło już kilka godzin, dalej nie mogę uwierzyć, że Ojca nie ma już z nami. Pozostała jedynie pustka, której nikt i nic już nie wypełni. A jeszcze tak niedawno byłeś na mojej uczelni, gdzie brałeś udział w sympozjum poświęconym Janowi Pawłowi II. Twój szczery uśmiech rozpromieniał wokoło. Umarłeś jako ostatni z tych, którzy zainicjowali spotkania dla młodych - po Janie Pawle II(inicjator Światowych Dni Młodzieży) oraz bracie Rogerze(inicjator spotkań Taize). Trudno będzie wypełnić pustkę po Tobie. Pozostawiłeś jednak swój żywy testament - to ogólnopolskie spotkanie młodych na Polach Lednickich. Tak długo jak będą one organizowane, tak długo będzie trwała pamięć o Tobie Ojcze Janie. A dzisiaj - dzisiaj po raz kolejny otworzyło się Niebo dla następnego świętego naszych czasów. Spoczywaj w pokoju i do zobaczenia w Niebie

 

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl