Lednica od podszewki!

Lednica od kuchni! Poznaj nas 🙂

Lednica to nie tylko jednodniowe Spotkanie, ale wspólnota wiążąca ludzi i działająca przez cały rok. Wydobywa z nich najpiękniejsze cechy, kształtuje wartości, rozwija talenty, uczy pracowitości, pozwala na osobisty wzrost. Nade wszystko ważna jest dla nas wiara, którą kształtujemy na wspólnej mszy, modlitwie oraz przyczyniając się do tworzenia dzieła ewangelizacji tysięcy pielgrzymów na Polach Lednickich. Jako chrześcijanie, jesteśmy powołani do bycia razem. Prawdziwie razem, przez cały rok.

„Jesteście przyjaciółmi, powiedział Pan!”

Z okazji jubileuszowego roku, gdy XX Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 przed nami, pragniemy zaprosić Was do słuchania audycji „Lednica od podszewki”, w których pokażemy Wam jak pracujemy „od kuchni”.

W wywiadach  prowadzonych przez Andrzeja Grupę, dziennikarza Radia Emaus, usłyszycie ludzi Lednicy. Opowiemy Wam jak działamy! Kto czuwa nad Waszym bezpieczeństwem? Ile barierek trzeba ustawić przed Spotkaniem? Jak długo przygotowuje się Schola Lednicka? Kiedy zaczynamy działać? Skąd wzięli się Siewcy Lednicy? Skąd bierzemy tylu tancerzy? Kto zajmuje się promocją? I przede wszystkim…jak możesz do nas dołączyć?

11 odcinków i 11 rozmów o tym jak robimy Lednicę! Słuchajcie nas w każdy poniedziałek o godzinie 12:30, w zawsze nam życzliwym Radiu Emaus! Audycje live na: www.radioemaus.pl, a do odsłuchania zapraszamy obok ->

G_lednica_od_podszewki2

Archiwum audycji – MP3:

30 maja: o. Maciej Soszyński OP – Duszpasterz Wspólnoty LEDNICA 2000

16 maja: Marianna Kłos – Harcerska Służba Ledniza ZHP

9 maja: Phm. Łukasz Tadyszak – Harcerska Służba Ledniza ZHR

25 kwietnia: Bartłomiej Dobrzyński – Rzecznik Prasowy i Koordynator ds. Promocji

18 kwietnia: Bartłomiej Karwański – Dyrygent Scholi Lednickiej, Sylwiana Hańczyc – Schola Lednicka

11 kwietnia: Ewa Nagel – Koordynator Spotkania, Kalikst Nagel – Wspólnota LEDNICA 2000

21 marca: Sebastian Kamiński – Szef Sztabu i Ochrony, Przemysław Karbowiak – Infrastruktura Spotkania Lednickiego

14 marca: o. Wojciech Prus OP-  Duszpasterz Wspólnoty LEDNICA 2000

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube