Aktualności

„Lednica od podszewki vol. 2”

  • 16 kwietnia 2017
  • Opublikował: Dominika Chylewska | Dodano: 16 kwietnia 2017
  • Kategoria: News - Ruch Lednicki
  • audycje radio Emaus, lednica 2017, Lednica od podszewki,

Lednica od podszewki- wielkie odliczanie do 3 czerwca!

Tak jak w ubiegłym roku, pragniemy Wam pokazać, że Lednica to nie tylko jednodniowe Spotkanie, ale wspólnota wiążąca ludzi i działająca przez cały rok. Wydobywa z nich najpiękniejsze cechy, kształtuje wartości, rozwija talenty, uczy pracowitości, pozwala na osobisty wzrost. Nade wszystko ważna jest dla nas wiara, którą kształtujemy na wspólnej mszy, modlitwie oraz przyczyniając się do tworzenia dzieła ewangelizacji tysięcy pielgrzymów na Polach Lednickich. Jako chrześcijanie, jesteśmy powołani do bycia razem. Prawdziwie razem, przez cały rok.

„Jesteście przyjaciółmi, powiedział Pan!”

Kochani!

Zapraszamy Was na kolejny cykl audycji „Lednica od podszewki”. Tym razem będzie to wielkie odliczanie do XXI Spotkania Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się już 3 czerwca!

Ale przed Spotkaniem warto zagłębić się w tajniki naszej pracy. Zapraszamy Was do poznania nie tylko nas, historii Lednicy i naszych doświadczeń związanych z organizacją tego dzieła…na co dzień, ale również do poznania przyjaciół Lednicy, którzy dobrym słowem i życzliwością wspierają dzieło Lednickie! W kolejnej odsłonie audycji „Lednica od podszewki” prowadzonej przez Huberta Piechockiego z zawsze życzliwego nam Radia Emaus, postaramy się odpowiedzieć Wam na odwieczne pytania: Jak to jest robione? Dlaczego jedno wydarzenie wymaga pracy setek osób przez cały rok? Jak można pogodzić pracę, studia i inne obowiązki z wolontariatem na Lednicy? Jak Lednica zmieniła życie każdego z nas? Dlaczego warto dołączyć do Wspólnoty LEDNICA 2000? Przybliżymy Wam również słowa tegorocznego Spotkania „Idź i kochaj”!

KIEDY?

Startujemy 18 kwietnia 2017 r.

Od poniedziałku do piątku o godz. 8:40

GDZIE?

Radio Emaus 89,8 MHz

W tym roku przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! Bądźcie czujni!

Audycje live: www.radioemaus.pl

L_patron_radio_emaus

Dziękujemy Radio Emaus!

 

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl