Newsy

Zguby i rzeczy znalezione podczas Spotkania

W sprawie zagubionych przedmiotów widocznych na załączonych zdjęciach proszę o kontakt na: zguby@lednica2000.pl. Jeżeli podczas Spotkania 2.06 zginęło Ci coś innego skontaktuj się z komisariatem policji w Kłecku: 61 426 03 40 lub 61 426-03-42 (czynne w dni robocze od 7.00 do 15.00).

Kazanie Arcybiskupa Rysia z Lednicy [TEKST + VIDEO]

„Dobrze jest być pobłogosławionym tą ewangelią. Dobrze jest przyjąć błogosławieństwo wpisane w to wydarzenie. Ono się teraz tutaj dzieje. Kiedy czytamy pismo w liturgii, to stajemy się uczestnikami wydarzeń opisywanych w Piśmie. Ta ewangelia, przed chwilą odczytana właśnie się dzieje. TO znaczy, że każdy z nas, jak tu jesteśmy, jest adresatem polecenia Jezusa „Podnieś się

Program #2czerwca – zobacz!

  Czy Ty też nie możesz doczekać się sobotniego Spotkania pod Bramą III Tysiąclecia? Zobacz co czeka na Ciebie w programie! Czytamy i meldujemy się 2 czerwca na Polach Lednickich!   O godzinie 8:00 otwieramy recepcje, na których otrzymasz symbol tegorocznego Spotkania: Zwierciadło Prawdziwego Spojrzenia. Rozdamy również butelki i ręczniczki – posłużą nam do gestu obmywania nóg.

1 września LEDNICA SENIORA

Obejrzyj spot i zachwyć się Lednicą!

Czekamy na CIEBIE

1 września na Polach Lednickich!

LEDNICA 2018 – podziękowania Duszpasterzy

KOCHANI – KTÓRZY POWIEDZIELIŚCIE SWOJE „JESTEM” NA LEDNICY!

Dziękujemy i Ducha Świętego uwielbiamy w Waszej obecności.
Tak dobrze było Was widzieć pod Rybą i doświadczyć z Wami Bożego spojrzenia.
Jego wzrok, który mówi: Jesteś cenny w moich oczach, pobudza nas, żebyśmy w codzienności mogli być bezinteresownym darem dla innych.

Dziękujemy Ci Boże!
Dziękujemy uczestnikom, wolontariuszom, przyjaciołom, mediom, sponsorom, służbom państwowym, wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia XXII Spotkania Młodych LEDNICA 2000.

Do zobaczenia 1 czerwca 2019!

Galeria