Lednica w Panamie!

Kochani,

wreszcie możemy podzielić się z Wami tą wiadomością! Podczas jednej z wizyt naszych duszpasterzy w Konferencji Episkopatu Polski podjęto decyzję, że XXIII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 będzie oficjalnie polską Panamą. Na wydarzeniach centralnych w Panamie będziecie mogli wypatrywać lednickie flagi i nasłuchiwać lednickich dźwięków, bo są tam już ledniccy tancerze, Siewcy Lednicy oraz dyrygenci scholi lednickiej – Karina i Bartek. Od wtorku codziennie będziemy dostarczać nowe wieści prosto z Panamy. To nie koniec lednickich akcentów na ŚDM!. Nasz duszpasterz – o. Wojciech Prus OP będzie komentować Mszę posłania transmitowaną w niedzielę 27.01.19 r.. od godz. 14:00 na antenie TVP 1.

Agnieszka BaturaLednica w Panamie!

Related Posts

Znamy hasło tegorocznej Lednicy

Kochani, 1 czerwca 2019 odbędzie się XXIII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000. Co roku przyjeżdżają na nie tysiące młodych ludzi, by wspólnie się modlić. Każdego roku prowadzi nas hasło, w którym chcemy przekazać sens Spotkania. Ojciec Jan W. Góra OP, założyciel i pierwszy duszpasterz Wspólnoty LEDNICA 2000 powtarzał często za św. Janem Pawłem II: „Człowiek jest

Wspólne kolędowanie na Polach Lednickich!

Kochani! Jak co roku zapraszamy Was na Pola Lednickie na wspólne kolędowanie! Spotykamy się na Polach Lednickich w sobotę 5.01.19 r. o 19:00 na Mszy Świętej, a po niej będziemy kolędować razem z Siewcami Lednicy i Scholą Lednicką! Zachęcamy, by wziąć ze sobą instrumenty! Do zobaczenia!

Kolęda Lednicka

Już jest! Pierwszy taki projekt w historii! Siewcy Lednicy, Schola lednicka i Wspólnota LEDNICA 2000 razem śpiewają lednicką kolędę. Zobaczcie sami: