Nabożeństwo Fatimskie na Polach Lednickich

Kochani,
w najbliższą sobotę 1 grudnia 2018 – jak co miesiąc – spotykamy się na Polach Lednickich przy figurze Matki Bożej z Fatimy:
godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie
godz. 19.00 msza święta
godz. 19.45 agapa.
Tradycyjnie prosimy o przywiezienie czegoś na wspólny stół.
Na Lednicy trwa już kiermasz świąteczny. To fantastyczne miejsce, gdzie warto zaopatrzyć się w prezenty. W tym roku szczególna okazja – książki dla małych dzieci, dla młodych czytelników i dla dorosłych. Jest interesująco i kolorowo, i – co nie bez znaczenia – książki są w dobrych niższych cenach! To wszystko specjalnie dla Was!
JuliaNabożeństwo Fatimskie na Polach Lednickich

Related Posts

Tyle Dobra

Kochani! 8 lutego każdego roku nasz kochany Ojciec Jan Góra zapraszał nas na swoje urodziny. W tym roku świętowałby 71-sze. Ojcu Janowi zawsze zależało na przekładaniu wiary na kulturę. Dlatego już 9 lutego 2019 roku na Polach Lednickich odbędzie się Koncert Jazzowy Tyle Dobra, podczas którego wystąpią młodzi, zdolni muzycy zaprzyjaźnieni z Lednicą. Spotkajmy się,

Nabożeństwo Fatimskie

Kochani, serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 5 stycznia na Polach Lednickich o godzinie 18:00. Po nabożeństwie o godzinie 19:00 będzie możliwość uczestniczenia w mszy świętej, a po niej w wspólnym kolędowaniu. Zacznijmy Nowy Rok z Matką Bożą Fatimską!

Wspólne kolędowanie na Polach Lednickich!

Kochani! Jak co roku zapraszamy Was na Pola Lednickie na wspólne kolędowanie! Spotykamy się na Polach Lednickich w sobotę 5.01.19 r. o 19:00 na Mszy Świętej, a po niej będziemy kolędować razem z Siewcami Lednicy i Scholą Lednicką! Zachęcamy, by wziąć ze sobą instrumenty! Do zobaczenia!