Ewangelizatorzy

Wprowadzenie

Ewangelizatorzy Lednicy to grupa ludzi, którzy główny obszar swojego działania odnajdują w nieco nietypowym miejscu, bo poza Polem Lednickim. Jesteśmy posłani głównie do osób, które większość Spotkania spędzają na tzw. krańcach, którym do wspólnej modlitwy raczej się nie spieszy. Poprzez osobistą rozmowę, świadectwo naszego życia z Bogiem, dzielenie się uśmiechem i dobrym słowem staramy się dotrzeć do nich z Dobrą Nowiną.

Na co dzień większość z nas to uczniowie liceum i studenci, chociaż z roku na rok zakres naszego wieku zwiększa się coraz bardziej – w 2014 roku gościliśmy w swoich szeregach zarówno Pana Kazimierza, który młodzieńcem nie jest już od jakiegoś czasu oraz Martę, która w tamtym czasie miała niecały rok:)

Mimo, że na czas rekolekcji przed oraz samej Lednicy zjeżdżamy się z niemalże każdego zakątka Polski, to utrzymujemy kontakt przez cały rok – podczas naszych spotkań nawiązały się wieloletnie przyjaźnie, a także poznały się aktualne małżeństwa!

Jeżeli czujesz potrzebę dzielenia się Słowem Bożym, masz ochotę dać świadectwo obecności Pana Boga w swoim życiu, to jest to zadanie dla Ciebie!

Już wkrótce!

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Osoba odpowiedzialna:

Jakub Majchrzak

Posługa ewangelizatorów w tracie Spotkania. E-mail: ewangelizatorzy.lednica@gmail.com www.lednica.ewangelizatorzy.pl

Bartłomiej DobrzyńskiEwangelizatorzy