Rekolekcje dla kobiet na Jamnej

Kochani!

Pragniemy Was zaprosić na specjalne REKOLEKCJE DLA KOBIET, które odbędą się pod hasłem:
Przyjaciółka samej siebie, na Jamnej w dniach 29-30 września 2018.

Jak zaprzyjaźnić się ze sobą i dobrze przeżywać relacje z Bogiem oraz z innymi? Nie walcz ze sobą, jesteś dobra. Staraj się bardziej rozumieć to, kim jesteś. Zacznij czerpać radość z odkrywania siebie. Jest w Tobie wszystko, czego potrzebujesz, aby nawiązywać głębokie relacje. Łagodnie i z czułością traktuj różnorodność swojej kobiecej natury.

Jesteś jeszcze nieodkryta. Z odwagą i ciekawością poznawaj siebie na nowo. Z nikim nie przebywasz tak często jak sama ze sobą. Bądź uważna na siebie – szczególnie na to, co w Tobie kruche i delikatne. Bóg pragnie, abyś coraz bardziej była sobą.

Zaufaj sobie, skoro On zaufał Tobie. Im bliżej siebie będziesz, tym większej bliskości doświadczysz w relacjach z Bogiem i ludźmi. Jeśli pragniesz zaprzyjaźnić się ze sobą, aby dzielić się sobą z innymi, przyjedź na rekolekcje tylko dla kobiet. Dzięki pogłębieniu relacji wewnętrznych rozwiniesz i umocnisz więzi z bliskimi oraz doświadczysz bliskości Boga. Podczas wspólnej modlitwy, konferencji i warsztatów odnowisz w sobie siłę własnej kobiecości.

 

Rekolekcje poprowadzi o. Piotr Wardawy OFMCap.

 

PLAN REKOLEKCJI

Piątek Sobota Niedziela
15.00 Koronka 8.00 Jutrznia 9.00 Jutrznia
16.00 I Spotkanie 8.30 Śniadanie 9.30 Śniadanie
18.00 Kolacja 10:00 III Spotkanie 11.00 Eucharystia
19.00 Eucharystia 14:00 Obiad 12:30 VI Spotkanie
20.30 II Spotkanie 15.00 Koronka 14.00 Obiad
16:00 IV Spotkanie 15.00 Koronka
18.00 Kolacja
19.00 Różaniec w Ogrodzie o. Pio + Eucharystia
21:00 V Spotkanie

 

INFORMACJE DODATKOWE:

  • prosimy zabrać ze sobą śpiwór
  • koszt rekolekcji to 170 zł
  • dojazd we własnym zakresie

KONTAKT:

mail: jamna.rekolekcje@gmail.com
kom.: +48 790 300 143
JAMNA, ośrodek oo. Dominikanów, Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei
(40 km od Nowego Sącza, 45 km od Tarnowa)

http://www.jamna.dominikanie.pl

JuliaRekolekcje dla kobiet na Jamnej

Related Posts

Rekolekcje o „promieniowaniu ojcostwa”

Niesamowita wiadomość! Bądźcie świadkami niezwykłego wydarzenia, gdyż spełnia się marzenie o. Jana o rekolekcjach o promieniowaniu ojcostwa na Lednicy. Całość poprowadzi o. Tomasz Nowak OP. Choć temat dotyczy ojcostwa, są to rekolekcje dla Pań jak i dla Panów! …a może to Dobro, które się dzieje, to działanie naszego kochanego Ojca Jana?   Temat rekolekcji: Ojcostwo.

Sylwester na Jamnej

Kochani, już niebawem będziemy witać Nowy Rok. Chcemy zaprosić Was do wspólnego spędzenia Sylwestra na Jamnej. Jest to ukochane miejsce o. Jana Góry, gdzie wśród przepięknych gór znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei. W programie: wspólne śpiewanie kolęd, ciekawe konferencje, modlitwa, piękne przywitanie Nowego Roku w kościele z Litanią do Imienia Jezus i zabawa