Rekolekcje dla księży na Polach Lednickich

Drodzy Księża!

Tradycyjnie zapraszamy na rekolekcje dla kapłanów, które w tym roku wyjątkowo odbędą się w naszym Domu – Ośrodku św. Jana Pawła II na Polach Lednickich.

TEMAT: Wokół Ewangelii Gaudium papieża Franciszka.
Czekamy w dniach 19-21 listopada 2018 r.
Zaczynamy 19.11 obiadem o 13:00 i kończymy 21.11 obiadem o 13:00.
Można oczywiście przyjacheć wcześniej oraz zostać dłużej.

W programie: modlitwa, wspólna Eucharystia, kapłańskie rozmowy i spacery.
Prowadzi: o. Wojciech Prus OP – Duszpasterz Wspólnoty LEDNICA 2000.
Koszt: 90 zł
Większą wpłatą można wesprzeć działalność ośrodka na Polach Lednickich.
Zapisy: sekretariat@lednica2000.pl, tel. 780 007 162
W imieniu ojców serdecznie zapraszamy!
JuliaRekolekcje dla księży na Polach Lednickich

Related Posts

Kiermasz świąteczny

Kochani, na Lednicy trwa już kiermasz świąteczny! Jest duża oferta książek dla dorosłych oraz młodzieży jak i dla najmłodszych. Chcemy Wam polecić nową książkę o. Jana Góry “Moja miłość”. Ponadto “Stacja Prudnik” kard. Stefana Wyszyńskiego oraz “Z nogami za kaloryferem” autorstwa o. Jana w cenie 10zł! W naszym sklepiku znajdziecie także: “Po co światu mnich”

Rocznica śmierci o. Jana oraz Opłatek Lednicki

Kochani, dzień, w którym o. Jan W. Góra OP odszedł do domu Ojca, jest w naszej pamięci ciągle żywy. 21 grudnia 2015 r., godz. 19.33… Mijają trzy lata, a nasze serca przepełnia pragnienie,  by złączyć się tego dnia we wspólnej modlitwie. 21 grudnia 2018 r. zapraszamy Was na Pola Lednickie, gdzie razem pomodlimy się za śp.

Nabożeństwo Fatimskie na Polach Lednickich

Kochani, w najbliższą sobotę 1 grudnia 2018 – jak co miesiąc – spotykamy się na Polach Lednickich przy figurze Matki Bożej z Fatimy: godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie godz. 19.00 msza święta godz. 19.45 agapa. Tradycyjnie prosimy o przywiezienie czegoś na wspólny stół. Na Lednicy trwa już kiermasz świąteczny. To fantastyczne miejsce, gdzie warto zaopatrzyć się