Sztab XXII Spotkania Młodych

o. Wojciech Prus Duszpasterz

o. Mateusz Kosior Duszpasterz

Sebastian Kamiński Szef sztabu

Koordynacja działań sztabu organizacyjnego i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. E-mail: ochrona@lednica2000.pl

Natalia Graczyk Koordynator spotkania

Przygotowanie programu Spotkania, ogólne kwestie organizacyjne. E-mail: n.graczyk@lednica2000.pl

Dominika Chylewska Rzecznik prasowy

tel. +48 606 507 999, E-mail: d.chylewska@lednica2000.pl (kontakt tylko dla dziennikarzy!)

Przemysław „Nosek” Karbowiak Infrastruktura Spotkania

Przygotowanie Pól Lednickich na przyjęcie pielgrzymów. E-mail: isl@lednica2000.pl

Bartłomiej Dobrzyński Biuro Sztabu

Identyfikatory, wjazdówki, wsparcie organizacyjne, strona www 2018. E-mail: b.dobrzynski@lednica2000.pl

Maksymilian Mietła Liturgia spotkania

Przygotowanie liturgii, procesje, informacje dla księży. E-mail: liturgia@lednica2000.pl

Hanna Kolska-Pawlak Finanse

Sprawy finansowe, rozlliczenia. E-mail: h.kolska@lednica2000.pl

Bartłomiej Karwański Schola Lednicka

Przygotowanie i prowadzenie Scholi Lednickiej. E-mail: schola@lednica2000.pl

Małgorzata Pers Koordynator medyczny

Organizacja pracy służb medycznych. E-mail: malgorzata.pers@gmail.com

Wojciech Lisiecki Łączność

Organizacja łączności krótkofalowej. E-mail: lacznosc@lednica2000.pl

Krzysztof Kaczmarek Koordynator ratowników medycznych

Organizacja pracy ratowników medycznych. E-mail: ratownicy@lednica2000.pl

Piotr Dziedziul Transport

Organizacja logistyki i transportu. E-mail: transport@lednica2000.pl

Sylwiana Hańczyc Wspólnota Lednica 2000

Działania Wspólnoty w ciągu roku. E-mail: wspolnota@lednica2000.pl

Paweł Ciesielski Przewodnicy Ledniccy

Koordynowanie posługi Przewodników. E-mail: przewodnicy@lednica2000.pl

Dominika Kowalska Goście zagraniczni

Informacje dla delegacji zagranicznych / information for foreign delegations. E-mail: international@lednica2000.pl

Piotr Sobański Informacje, zguby

Punkt informacji na Polach Lednickich. E-mail: zguby zguby@lednica2000.pl

Jacek Grotek Niepełnosprawni

Opieka nad sektorem N. E-mail: j.grotek@lednica2000.pl. WWW: http://niepelnosprawni.wixsite.com/lednica2000

Kasia Malec Darczyńcy

Współpraca z darczyńcami. E-mail: wsparcie@lednica2000.pl

Artur Gawroński Recepcje

Organizacja działań recepcji. E-mail: recepcja@lednica2000.pl

Adrian Przybyła Anioły porządku

Organizacja pracy służb sanitarnych. E-mail: anioly.porzadku@lednica2000.pl

Sebastian Budyła Ruch drogowy

Organizacja i koordynacja ruchu drogowego w okolicach Pól Lednickich. E-mail: ruchdrogowy@lednica2000.pl

Jakub Loryncki Związek Strzelecki "Strzelec"

Służba Związku Strzeleckiego "Strzelec". E-mail: jakubloryncki@gmail.com

Basia Sobieska Harcerska Służba Lednicka ZHR

Służba Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej www.lednica.zhr.pl. E-mail: barbara.sobieska@zhr.pl

Radosław Dolniak Harcerska Służba Lednicka ZHP

Służba Związku Harcerstwa Polskiego www.lednica.zhp.pl. E-mail: lednica@zhp.pl

Andrzej Urbański OSP

Służba Ochotniczych Straży Pożarnych. E-mail: andrz.urbanski@wp.pl

Jakub Majchrzak Ewangelizatorzy

Posługa ewangelizatorów w tracie Spotkania. E-mail: ewangelizatorzy.lednica@gmail.com www.lednica.ewangelizatorzy.pl

Anna Kauczor Aprowizacja

E-mail: a.kauczor@lednica2000.pl

Daniel Pilarski Modlitwa wstawiennicza

E-mail: daniel.a.pilarski@gmail.com

Skontaktuj się z nami

Sekretariat: tel kom.: 780 007 162, tel.: (+48 61) 850 47 38, e-mail: sekretariat@lednica2000.pl

Wspólnota LEDNICA 2000:
Klasztor Ojców Dominikanów
61-716, ul. Kościuszki 99 Poznań

Ośrodek na Polach Lednickich:
Pola Lednickie 1
62-280 Kiszkowo

Copyright 2018 Wspólnota LEDNICA 2000 | wykonanie: & Wspólnota LEDNICA 2000

Bartłomiej DobrzyńskiSztab