Wojciech Prus OP

Duszpasterz

Mateusz Kosior OP

Duszpasterz

Sebastian Kamiński

Szef sztabu, ochrony

Koordynacja działań sztabu organizacyjnego i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. ochrona@lednica2000.pl

Natalia Graczyk

Koordynator spotkania

Przygotowanie programu Spotkania, ogólne kwestie organizacyjne n.graczyk@lednica2000.pl

Dominika Chylewska

Rzecznik prasowy

d.chylewska@lednica2000.pl tel. +48 606 507 999 (kontakt tylko dla dziennikarzy!)

Przemysław „Nosek” Karbowiak

Infrastruktura Spotkania

Przygotowanie Pól Lednickich na przyjęcie pielgrzymów pole@lednica2000.pl

Maksymilian Mietła

Liturgia spotkania

Przygotowanie liturgii, procesje, informacje dla księży liturgia@lednica2000.pl

Hanna Kolska-Pawlak

Finanse

Sprawy finansowe h.kolska@lednica2000.pl

Bartłomiej Karwański

Schola Lednicka

Przygotowanie i prowadzenie Scholi Lednickiej schola@lednica2000.pl

Małgorzata Pers

Koordynator medyczny

Organizacja pracy służb medycznych malgorzata.pers@gmail.com

Wojciech Lisiecki

Łączność

Organizacja łączności krótkofalowej lacznosc@lednica2000.pl

Krzysztof Kaczmarek

Koordynator ratowników medycznych

Organizacja pracy ratowników medycznych lednica.krzysztof@gmail.com

Piotr Dziedziul

Transport

Organizacja logistyki i transportu transport@lednica2000.pl

Sylwiana Hańczyc

Wspólnota Lednica 2000

Działania Wspólnoty w ciągu roku wspolnota@lednica2000.pl

Paweł Ciesielski

Przewodnicy Ledniccy

Koordynowanie posługi Przewodników przewodnicy@lednica2000.pl

Dominika Kowalska

Goście zagraniczni

Informacje dla delegacji zagranicznych / information for foreign delegations international@lednica2000.pl

Piotr Sobański

Informacje, zguby

Punkt informacji na Polach Lednickich, zguby zguby@lednica2000.pl

Jacek Grotek

Niepełnosprawni

j.grotek@lednica2000.pl

Kasia Malec

Darczyńcy

Współpraca z darczyńcami wsparcie@lednica2000.pl

Artur Gawroński

Recepcje

Organizacja działań recepcji recepcja@lednica2000.pl

Adrian Przybyła

Anioły porządku

Organizacja pracy służb sanitarnych anioly.porzadku@lednica2000.pl

Sebastian Budyła

Ruch drogowy

Organizacja i koordynacja ruchu drogowego w okolicach Pól Lednickich sebastian.budyla@gmail.com

Jakub Loryncki

Związek Strzelecki "Strzelec"

Służba  Związku Strzeleckiego "Strzelec" jakubloryncki@gmail.com

Basia Sobieska

Harcerska Służba Lednicka ZHR

Służba Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej www.lednica.zhr.pl rzecznik@zhr.pl

Radosław Dolniak

Harcerska Służba Lednicka ZHP

Służba Związku Harcerstwa Polskiego www.lednica.zhp.pl lednica@zhp.pl

Andrzej Urbański

OSP

Służba OSP andrz.urbanski@wp.pl

Adrian Stefanik

Ewangelizatorzy

Posługa ewangelizatorów w tracie Spotkania ewangelizatorzy.lednica@gmail.com www.lednica.ewangelizatorzy.pl

Krzysztof Buszkiewicz

Maraton Lednicki

Organizacja Maratonu Lednickiego buszkiewicz@onet.eu 604-640-306 www.maratonlednicki.pl

Anna Kauczor

Aprowizacja

a.kauczor@lednica2000.pl

Daniel Pilarski

Modlitwa wstawiennicza

daniel.a.pilarski@gmail.com

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl