S_msze_za_ojca

 

  • 22.12.2015 godz. 06.50- Kaplica Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej , ul. Piątkowska 148, Poznań
  • 22.12.2015 godz. 08:00- Kaplica pw. Matki Słowa i św. Jana Pawła II, redakcja”Niedzieli”, Częstochowa
  • 23.12.2015 godz. 17:45- Kościół pw. Świętej Trójcy, Rypin
  • 23.12.2015 godz. 18:00- Katedra, ul. Piotrkowska 265, Łodź
  • 23.12.2015 godz. 18:00- Kościół św. Rity, Ul. Massarenti 418, Bolonia
  • 24.12.2015 godz. 06:00- Parafia św. Krzyża, Łapy
  • 24.12.2015 godz. 08:00- Kościół Maryi Królowej, Rynek Wildecki, Poznań
  • 24.12.2015 godz. 22:00- Parafia św. Konstancji, Chicago
  • 25.12.2015 godz. 00.00 (Pasterka)- Parafia św. Barbary, Warszawa
  • 25.12,2015 godz. 11:30- Parafia pw. św Wawrzyńca, Gołańcza
  • 26.12.2015 godz. 11:00- Sanktuarium św. Bogumiła, Dobrów k/ Koła
  • 27.12.2015 godz. 10.15 Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego, Chwalęcin
  • 27.12.2015 godz. 09:00 Kościół św. Konstancji, Chicago
  • 29.12.2015 godz. 07:00- Msze św. wieczyste na Jasnej Górze  (od 29.12)
  • 29.12.2015 godz. 07:30 – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, ul. Trakt Lubelski 157, Warszwa (Zerzeń)
  • 29.12.2015 godz. 08:00- Kaplica pw. Matki Słowa i św. Jana Pawła II, redakcja”Niedzieli”, Częstochowa
  • 29.12.2015 godz. 08:00- Kościół pw. św. Franciszka z Asyżu, ul. Hynka 4a, Warszawa (Okęcie)
  • 29.12.2015 godz. 12:00- Katedra Chrystusa Króla, Katowice
  • 29.12.2015  godz. 18.00- Kościół św. Jakuba OO. Dominikanów, Sandomierz (30 min wcześniej różaniec)
  • 29.12.2015 godz. 18:00 – Kościół św. Walentego,  ul. Jesienna 13, Gdańsk (Matarnia)
  • 29.12.2015 godz. 18:00- Parafia Miłkowice, Siedliska (diecezja legnicka)
  • 29.12.2015 godz. 20:00- Dolina Miłosierdzia, ul. Kordeckiego 49, Częstochowa (czuwanie modlitewne w duchu lednickim, Eucharystia)
  • 30.12.2015 godz. 06.50- Kaplica Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej, ul. Piątkowska 148, Poznań
  • 30.12.2015 godz. 07:15- Klasztor Świętego Dominika, Rzym
  • 30.12.2015 godz. 08.00- Hospicjum Sióstr Św. Elżbiety, Złotów
  • 30.12.2015 godz. 17:00 – Kaplica Matki Bożej Fatimskiej w Kościele NSPJ, Kęty
  • 30.12.2015 godz. 17:00- Parafia św. Bartłomieja w Pawłowicach (dekanat błoński)
  • 30.12.2015 godz. 18:00 30- Kościół św. Ritty, ul. Massarenti 418, Bolonia
  • 30.12.2015 godz. 19:00-Kościół Ojców Dominikanów, Poznań (Msza Wspólnoty „Jerozolima”)
  • 30.12.2015 godz. 19:30, Kościół św. Trójcy, Chicago
  • 01.01.2015 godz. 11:30- Kościół Karmelitów Bosych, ul. Lisciasta 9, Łódź
  • 01.01.2015 godz. 17:00- Kościół pw. św. Bartłomieja, Sępólno Krajeńskie
  • 02.01.2016 godz. 07:00- Kościół pw. Znalezienia Krzyża Świętego, Mały Płock
  • 02.01.2016 godz. 15:30- Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze
  • 03.01.2016 godz. 19:30- Parafia Najświętszego Serca Jezusowego i św. Floriana, ul. Kościelna 3, Poznań (Jeżyce)
  • 04.01.2016 godz. 07:00- Parafia św. Dominika w Chodczu
  • 04.01.2016 godz. 07:30- Kościół pw. Znalezienia Krzyża Świętego, Mały Płock
  • 04.01.2016 godz. 08:30- Kościół Wszystkich Świętych, ul. Grobla 1, Poznań
  • 05.01.2016 godz. 09:00- Kościół św. Ap. Piotra i Pawła, Namysłów
  • 06.01.2016 godz. 12:15- Kaplica Jana Pawła II, Dom Opieki „Dom pod Aniołem”, Jelitów/ Gniezno
  • 06.01.2016,godz. 18:30- Kaplica Zakonna Domu Prowincjalnego Sióstr Służebniczek NMP, Kolonia
  • 07.01.2016 godz. 18:00- Parafia NMP Królowej Polski, Hermanice
  • 09.01.2016 godz. 07:30- Parafia pw. św. Jadwigi, Pępowo
  • 09.01.2016 godz. 08:30- Kościół św. Konstancji, Chicago
  • 11.01.2016 godz. 07:00- Kościół Bożego Miłosierdzia, Tychy
  • 13.01.2016 godz. 16:00- Sanktuarium M.B. Fatimskiej, Mąkolice
  • 15.01.2016 godz. 08.00- Parafia św. Jana Kantego, ul. Grunwaldzka 86, Poznań
  • 17.01.2016 godz. 10:15- Kościół św. Ferdynanda, Chicago
  • 17.01.2016 godz. 18:00- Fara św. Zygmunta, Szydłowiec (msza w ramach Wieczernika Strefowego)
  • 20.01.2016 godz 08:00- Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP, Żórawina
  • 21.01.2016 godz. 06:45- Parafia Bł.Edmunda Bojanowskiego, Warszawa
  • 22.01.2016 godz. 15:00- Szpital Wojewódzki, Suwałki
  • 23.01.2016 godz. 07:00 – Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego, ul. św. Antoniego 50, Poznań
  • 24.01.2016 godz 09:30- Kaplica Matki Bożej Różańcowej, Klasztor Matki Bożej Różańcowej Mniszek Zakonu Kaznodziejskiego, ul.Widokowa 4, Radonie
  • 24.01.2016  godz 18.00- Polska Misja Katolicka, Essen
  • 24.01.2016 godz. 18:30- polska parafia przy Little Brompton Oratory na South Kensington, Brompton Rd, SW7 2RP, Londyn
  • 25.01.2016 godz. 11.00- Kaplica MB z Zagród w Dzianiszu, Podhale
  • 04.02.2016 godz. 18:00- Bazylika kolegiackiej pw. św. Mikołaja Biskupa, Grudziądz
  • 06.02.2016 godz. 18:30- Bazylika Mariacka, Kraków
  • 08.02.2016 godz. 8:00 – Parafia św. Bartłomieja, Pawłowice (dekanat błoński)
  • 08.02.2016 godz 15.00- Kaplica szpitala im. T. Marciniaka, Wrocław
  • 08.02.2016 godz. 18:00- Bazylika pw. św.o Wincentego a Paulo, al. Ossolińskich 2, Bydgoszcz
  • 10.02.2016 godz. 08:00- Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Pleszew
  • 06.03.2016 godz. 17.30-Świętojańska 72, Bazylika Św. Mikołaja (Dominikanie), Gdańsk
  • 19.03.2016 godz. 19:00-  Kaplica parafii św. Ferdynanda, Chicago (po mszy czuwanie w duchu lednickim)
  • 20.03.2016 godz. 19:00- Parafia Pierwszych Polskich Męczenników, Poznań
  • 17.04.2016 godz. 11:30- Parafia pw. św. Jana Pawła II Papieża, Osiedle Dobrzec, Kalisz
  • 03.05.2016 godz. 11:00 – Parafia pw. Chrystusa Sługi, ul.  M. Palcza 7, Poznań
  • 07.06.2016 godz. 18:30- Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Pleszew
  • 08.05.2016 godz. 11.15 – Kościół parafialny pw. św. Mikołaja, Sławno (gmina Kiszkowo)
lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube