Ambasadorzy Lednicy to ludzie jutra, którzy nie boją się wyzwań!

Ambasada Ruchu Lednickiego

Jest to wspólnota ludzi których zachwycił Chrystus i chcą do niego dążyć w „lednicki sposób” – według programu jaki zostawił nam Jan Paweł II. To przyjaciele Lednicy, którzy chcą na co dzień dzielić nasz entuzjazm, przez śpiewy, tańce czy modlitwę.

Taką wspólnotę założyć można wszędzie – możecie spotykać się w kościele, domu, szkole. My zapewnimy Wam program rozwoju i stała opiekę. Pragniemy aby Lednica stała się Waszym domem, a wspólnota w Poznaniu – miejscem spotkań. To dwie przestrzenie z których czerpać możecie nie tylko inspirację, ale także wiedzę, radość i miłość. Marzymy byście aktywni uczestniczyli w życiu swoich parafii, szkół i środowisk.

To Wy macie tworzyć obraz kościoła pełnego Boga i lednickiego entuzjazmu, nieść Lenicę na krańce świata!

 

 

By założyć Ambasadę Ruchu Lednickiego

Wyślij do nas maila na rekolekcje@lednica2000.pl podaj swoje Imię, Nazwisko, miejscowość, numer telefonu

i powód dlaczego chcesz założyć taką wspólnotę

link_arrowskontaktujemy się z Tobą by rozpocząć zakładanie Ambasady.

Ważne informacje:

  • Do stworzenia Ambasady Ruchu Lednickiego w danej miejscowości bezwzględnie potrzebna jest zgoda Księdza Proboszcza parafii w której Ambasada ma funkcjonować.
  • Ze względu na dużą odpowiedzialność jaka spoczywa na liderze Ambasady Ruchu Lednickiego, mogą nimi zostać księża, osoby zakonne, katecheci lub osoby przez nich wyznaczone – animatorzy świeccy (które ową nominacje poświadczą odpowiednim dokumentem).
  • Każda nowo powstająca Ambasada otrzymuje swojego opiekuna z ramienia Ruchu Lednickiego, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże w procesie jej tworzenia.
lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl