Sztab XXI Spotkania Młodych LEDNICA 2000

Sebastian Kamiński

Szef Sztabu

Koordynacja działań sztabu organizacyjnego i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. ochrona@lednica2000.pl

Barbara Grocholewska

Koordynator Spotkania

Przygotowanie programu Spotkania, ogólne kwestie organizacyjne b.grocholewska@lednica2000.pl

Dominika Chylewska

Media, Promocja

Obsługa medialna, biuro prasowe, promocja Spotkania, administracja stronami internetowymi i portalami społecznościowymi. d.chylewska@lednica2000.pl
tel. +48 606 507 999 (kontakt tylko dla dziennikarzy!)

Przemysław „Nosek” Karbowiak

Infrastruktura Spotkania

Przygotowanie Pól Lednickich na przyjęcie pielgrzymów
pole@lednica2000.pl

Kacper Mazur

Liturgia Spotkania

Przygotowanie liturgii, procesje, informacje dla księży
liturgia@lednica2000.pl

Hanna Kolska-Pawlak

Finanse

Sprawy finansowe h.kolska@lednica2000.pl

Bartłomiej Karwański

Schola Lednicka

Przygotowanie i prowadzenie
Scholi Lednickiej

schola@lednica2000.pl

Małgorzata Pers

Koordynator medyczny

Organizacja pracy służb medycznych  malgorzata.pers@gmail.com

Paweł Oblizajek

Łączność

Organizacja łączności krótkofalowej p.oblizajek@lednica2000.pl

Krzysztof Kaczmarek

Koordynator ratowników medycznych

Organizacja pracy ratowników medycznych lednica.krzysztof@gmail.com

Mateusz Kowalski

Transport

Organizacja logistyki i transportu m.kowalski@lednica2000.pl

Franciszek Wołoch

Wspólnota LEDNICA 2000

Działania Wspólnoty w ciągu roku f.woloch@lednica2000.pl

Paweł Ciesielski

Przewodnicy Ledniccy

Koordynowanie posługi Przewodników przewodnicy@lednica2000.pl

Joanna Babkiewicz

Goście zagraniczni/ International guests

Informacje dla delegacji zagranicznych / information for foreign delegations
international@lednica2000.pl

Piotr Sobański

Informacje, zguby

Punkt informacji na Polach Lednickich, zguby zguby@lednica2000.pl

Jacek Grotek

Niepełnosprawni

Przygotowanie namiotu kaplicy j.grotek@lednica2000.pl

Ewa Nagel

Darczyńcy

Współpraca z darczyńcami e.nagel@lednica2000.pl

Artur Gawroński

Recepcje

Organizacja działań recepcji recepcja@lednica2000.pl

Adrian Przybyła

Anioły porządku

Organizacja pracy służb sanitarnych anioly.porzadku@lednica2000.pl

Sebastian Budyła

Ruch drogowy

Organizacja i koordynacja ruchu drogowego w okolicach Pól Lednickich sebastian.budyla@gmail.com

Jakub Loryncki

Związek Strzelecki "Strzelec"

Służba  Związku Strzeleckiego "Strzelec" jakubloryncki@gmail.com

phm. Łukasz Tadyszak HR

Harcerska Służba Lednica ZHR

Służba Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej
tadyszak@zhr.pl
www.lednica.zhr.pl

phm. Radosław Dolniak

Harcerska Służba Lednica ZHP

Służba Związku Harcerstwa Polskiego lednica@zhp.pl www.lednica.zhp.pl

Andrzej Urbański

OSP

Służba OSP
andrz.urbanski@wp.pl

Zuzanna Kalisz

Ewangelizatorzy

Posługa ewangelizatorów w trakcie Spotkania ewangelizatorzy.lednica@gmail.com www.lednica.ewangelizatorzy.pl

Adrian Stefanik

Ewangelizatorzy

Posługa ewangelizatorów w tracie Spotkania ewangelizatorzy.lednica@gmail.com www.lednica.ewangelizatorzy.pl

Krzysztof Buszkiewicz

Maraton Lednicki

Organizacja Maratonu Lednickiego buszkiewicz@onet.eu , 604-640-306 www.maratonlednicki.pl

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube