Aktualności

Transmisja z XXII Spotkania Młodych LEDNICA 2000

Mamy fantastyczne wieści dla tych, którym z różnych powodów nie uda się dotrzeć drugiego czerwca na Pola Lednickie!

Dzięki uprzejmości TV Trwam już kolejny rok z rzędu będziecie mogli obejrzeć transmisję z Lednicy w 3 wejściach antenowych:

1) Miedzy 15.00, a 15.40, kiedy na Polach będziemy wspólnie odmawiać koronkę do Miłosierdzia bożego, a także wysłuchamy świadectwa misjonarki Moniki z Zambii.
2) W godzinach od 17.00 do 18.00, czyli w momencie, w którym nastąpi oficjalne, uroczyste otwarcie XXII Spotkania Młodych LEDNICA 2000
3) O 22.00 rozpocznie się transmisja na żywo, podczas której będzie okazja do wysłuchania przemówienia papieża Franciszka, a także do współuczestniczenia w ostatniej, trzeciej części rozważań na temat tegorocznego hasła – „Jestem”.

Co więcej, spotkanie będzie też transmitowane na naszej stronie internetowej www.lednica2000.pl w dwóch częściach: najpierw w samo południe podczas modlitwy Anioł Pański, a następnie od godziny 15.00, czyli chwili, w której rozpoczniemy koronkę do Miłosierdzia bożego.

Jeżeli więc nie możesz wspólnie z nami modlić się na Polach Lednickich osobiście, zachęcamy do śledzenia przebiegu spotkania za pomocą transmisji! Warto chociaż na chwilę włączyć materiał internetowy, lub telewizyjny i poczuć atmosferę Lednicy – tym bardziej, że tegoroczne Spotkanie jest pod wieloma aspektami wyjątkowe i wciąż jeszcze do pewnego stopnia tajemnicze… Nie może Cię to ominąć, oglądaj nas już drugiego czerwca!

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować TV Trwam za to, że umożliwia udział w Lednicy jeszcze większej ilości osób!

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl