Aktualności

Weekend w C-DUR – zobacz fotorelację!

  • 2 grudnia 2016
  • Opublikował: Dominika Chylewska | Dodano: 2 grudnia 2016
  • Kategoria: Różne
  • warsztaty muzyków, weekend w c-dur,

Bogu dźwięki – tak rozpoczęliśmy IV Weekend w C-DUR na Polach Lednickich! Ponad 150 uczestników wzięło udział w warsztatach śpiewu, rytmiki, gry na instrumentach, pracy z mikrofonem czy prowadzeniu zespołów muzycznych. To czas poświęcony nie tylko na naukę i pracę, ale równie bardzo na modlitwę i integrację. Czas spędzony do późnych godzin przy lednickim kominku musi kryć za sobą wiele rozmów i momentów, które zostają w pamięci na zawsze…kto kiedykolwiek spędził noc na Lednicy, wie o czym mowa!

Dziękujemy za moc dobrych słów 🙂

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tylu wspaniałych, młodych ludzi przyjechało na warsztaty w C-dur. Ale to co sprawia nam jeszcze więcej radości, to fakt, że wszyscy czuli się tutaj jak w domu. To było nasze marzenie, które zostało spełnione. Młodzież po całym dniu pracy śpiewała do 3 w nocy, każdy miał tu swoje miejsce i czuł się domownikiem.
Piotr Ziemowski (Żarówa)

Doskonaliśmy warsztat, ale też ważne jest to, że w tym można poczuć Boga. Przed i po zajęciach modlimy się i to jest cudowne.
Magda Strzeżalska

Jestem zaskoczona tym co się tutaj dzieje. Tyle osób tworzy super wspólnotę. Jestem pierwszy raz i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.
Aleksandra Halamus

Jestem drugi raz na warsztatach. Cudowna atmosfera, czuje się tutaj Wspólnotę. Super energia, życzliwi, cudowni ludzie. Profesjonalni prowadzący. Za rok na pewno tu będę.
Martyna Lenar

Najlepsze warsztaty ze wszystkich na których byłam.
Ola Karwańska

Jest bardzo ciepła atmosfera, ludzie są bardzo weseli i uśmiechnięci, Lednica żyje.
Malwina Kamińska

Jestem pierwszy raz, namówiła mnie koleżanka. Poznaje nowe piosenki, mogę się doszkolić muzycznie, poznaje nowych wspaniałych ludzi.
Amanda Dobrychłop

Jest super, co roku dowiaduje się czegoś nowego, dobrze się bawię, jest ciepło i nasza praca jest bardzo uduchowiona.
Kamila Konarska

Jestem po raz pierwszy, warsztaty pokazują entuzjazm młodych i odkrycie talentów, które mają.
Ks. Krzysztof Metlewicz

Zobaczcie fotogalerię 🙂

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl