Aktualności

XII Maraton Lednicki – ruszyły zapisy!

  • 4 maja 2017
  • Opublikował: Dominika Chylewska | Dodano: 4 maja 2017
  • Kategoria: News - Spotkania Lednica 2000
  • Bieganie, Lednica biega, maraton, Maraton 42km Lednica, Maraton im. Jana Pawła II, maraton lednica, maraton lednicki, Maraton Pola Lednickie, XXI Maraton Lednicki,

Ruszyły już zapisy na XII Maraton Lednicki im. Jana Pawła II! Dokładnie w samo południe #3czerwca uczestnicy maratonu przebiegną 42 kilometry i staną przed Bramą Rybą podczas XXI Spotkania Młodych LEDNICA 2000.  Jak mówią wieloletni biegacze maratonu:

3 czerwca 2017 w samo południe z Placu Mickiewicza spod Poznańskich Krzyży wystartuje kolejny Maraton Lednicki. Pobiegniemy na Pola Lednickie pod Bramę Trzeciego Tysiąclecia. Na mecie powita nas kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi z całej Polski i Europy. Będą z nami osoby na wózku, wytrawni maratończycy i tacy, którzy maratony przedreptują. 46 kilometrów z przystankami, to nie lada wyzwanie. Tu nie chodzi o urwanie kolejnych minut z życiówki. Tu nie chodzi o czas. Chociaż nie! Może właśnie chodzi o czas: czas dla Boga i dla siebie nawzajem. Także o czas dla siebie samego. Zabieraj intencję, buty, otwarte serce i ruszaj z nami. Nie ma już z nami na Ziemi Jana Pawła II, ojca Jana Góry, ale ich wsparcie z nieba mamy zapewnione.

Zgłoście się już dziś! Zapisy i szczegóły na stronie Maratonu Lednickiego

G_facebook_lednica_wydarzenie

OBEJRZYJ SPOT ZESZŁOROCZNEGO BIEGU!

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl