Drodzy Przyjaciele,
poniżej znajdziecie kilka informacji na temat zgłoszeń do sektora N oraz samego pobytu na Lednicy.
  1. Każdej osobie niepełnosprawnej może towarzyszyć  jeden lub dwóch opiekunów, chyba że stan zdrowia osoby niepełnosprawnej wymaga opieki większej ilości osób – w takim przypadku prosimy o informację na adres mailowy niepelnosprawni@lednica2000.pl . W sektorze N znajdą się tylko opiekun oraz osoba niepełnosprawna – pozostała część grupy nie zostanie wpuszczona do sektora N.
  2. Należy dokonać zgłoszenia osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna poprzez formularz zgłoszeniowy w celu zapewnienia odpowiedniego przygotowania miejsca oraz poinformowania służb medycznych. Zgłoszenia przyjmowane są poniżej w linku do 31 maja.
  3. Pamiętaj – jeżeli zażywasz leki, koniecznie weź je ze sobą! Dodatkowo prosimy o wypisanie na kartce zażywanych leków, jak i chorób na które chorujesz. Taką kartkę miej przy sobie w czasie Spotkania – w razie potrzeby bardzo pomoże to służbą medycznym.
  4. Na Lednicy spędzisz dużo czasu, dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie:
   • odpowiednie ubranie – musisz być gotowy na każdą pogodę: deszcz, słońce, wiatr
   • woda – najlepiej niegazowana, w dużej ilości
   • jedzenie – zaopatrz się w odpowiednią ilość jedzenia
   • kontakt – posiadaj przy sobie karteczkę z kontaktem do opiekuna grupy na wypadek zgubienia się na Polu.
  5. Niepełnosprawność może być zarówno dostrzegalna, jak i niewidoczna – dlatego nie osądzaj nikogo, bo możesz zranić drugiego człowieka.
  6. Lednica jest spotkaniem chrześcijańskim, dlatego też należy odpowiednio się do niego przygotować, jak i stosownie zachowywać już na Polach Lednickich.