Szkaplerz Matki Boskiej Lednickiej w Twoim domu!

Tego jeszcze nie było! Podczas XXIV Spotkania Młodych LEDNICA 2000 szkaplerze Matki Boskiej Lednickiej, zostaną POBŁOGOSŁAWIONE i przyjęte w symbolicznym geście!

Przypomnijmy, dlaczego szkaplerz jest symbolem tegorocznego Spotkania?

Idąc za św. Janem Pawłem II, którego dewizą biskupią i mottem życia były słowa „Cały Twój” [Totus Tuus], pragniemy oddać się w opiekę Matce Bożej. Pójdziemy Jej śladami, aby uczyć Namacalnym jest właśnie się zawierzenia Bogu. znakiem tego aktu przyjęcie szkaplerza.

Będzie towarzyszył Waszej modlitwie i przygotowaniom do Spotkania, a w pierwszą sobotę czerwca podczas nabożeństwa stanie się symbolicznym płaszczem Maryi. I pozostanie z Wami już na zawsze. 6 czerwca 2020 roku spotykamy się inaczej niż zwykle, on- line, ale pragniemy, żeby szkaplerze lednickie znalazły się w Waszych domach jak najprędzej. Każdego roku wchodząc na Pola Lednickie, dostawaliście symbol Spotkania, tym razem Matka Boska przybędzie do Waszych domów już przed Spotkaniem. Wszystko w tym roku jest niezwykłe! Kochani, symbol lednicki to wspaniała okazja, by już dziś pomyśleć o swoich bliskich, przyjaciołach, o ludziach samotnych czy chorych, których zechcecie obdarować szkaplerzem lednickim.

 

Do #lednicawdomu zostało tylko kilka dni! A to ostatni moment, by SYMBOL SPOTKANIA LEDNICKIEGO dotarł do Ciebie przed #6czerwca!

Link do sklepiku lednickiego https://lednicki.pl

Pamiętajcie, że szkaplerz jest jednocześnie Waszą cegiełką na utrzymanie Domu św. Jana Pawła II na Polach Lednickich, w którym odbędzie się XXIV Spotkanie Młodych LEDNICA 2000. Każdy szkaplerz-cegiełka to Wasz bardzo konkretny udział w kontynuacji dzieła lednickiego, które zapoczątkował Ojciec Jan W. Góra OP, a pobłogosławił św. Jan Paweł II.

Lednica to nasze wspólne dzieło!