WSPIERAM LEDNICĘ

BO JEST TEGO WARTA!
To, że tu trafiłeś - TO NIE PRZYPADEK!

To niesamowite, ale na jeden dzień w roku budujemy na Polach Lednickich wielotysięczne miasto! Namioty, scena, oświetlenie, transport, zaplecze sanitarne, ochrona, straż pożarna .. ha, jest nawet szpital polowy.

Ale budujemy też coś więcej, coś co przetrwa dłużej niż jeden dzień Spotkania. Na fundamencie, którym jest Chrystus, pomagamy młodym ludziom odkrywać żywą wiarę, dajemy nadzieję na przyszłość oraz – podążając za słowami św. Jana Pawła II – zmieniamy oblicze tej ziemi.

Od samego też początku dzieło Lednica2000 oparte jest na hojności Darczyńców oraz zaangażowaniu setek Wolontariuszy. Niezmiennie też zależy nam na tym, by koszt uczestnictwa był dla naszej młodzieży jak najniższy. Ofiary jakie zbieramy podczas rejestracji Uczestników nie wystarczą na pokrycie wszystkich kosztów organizacji Spotkania.

Dlatego tak ważne jest dzisiaj Twoje wsparcie. 

Wspieram Lednicę, ponieważ tutaj odmieniło się moje życie!
Ty też możesz SPRÓBOWAĆ!

MICHAŁ – TANCERZ LEDNICKI, NAUCZYCIEL

POSŁUCHAJ....

Dzięki Tobie nasze małe lednickie miasteczko będzie miało prąd, puste wcześniej pole zapełni się namiotami. Dzięki Tobie zbudujemy scenę i zapewnimy dobrą widzialność i słyszalność dla wszystkich zgromadzonych 3 czerwca nad Lednicą! A transmisja w mediach, tak by cały świat zobaczył jak młodzi ludzie wybierają Chrystusa i przechodzą przez Bramę Rybę? Tak, i w tym będziesz miał swój udział!

Chcemy iść za Barankiem, chcemy doświadczać wspólnoty, którą On tworzy. Wszyscy razem chcemy budować Jego Królestwo – i zaczynamy od Lednicy!

Dołącz do nas!
CO ZYSKUJESZ WSPIERAJĄC LEDNICĘ?
 • Tworzysz największe Spotkanie Młodych w Polsce
  Corocznie Spotkania Lednickie przyciągają tysiące młodych ludzi, którzy szukają sensu i celu życia i odnajdują go na tych Polach.
 • Inwestujesz w młodych
  Nasze Spotkania są oparte głównie na wolontariacie setek młodych ludzi. Jesteśmy pewni, że doświadczenie, które nabywają zaprocentuje w ich przyszłości.
 • Jesteś częścią Wielkiej Rodziny
  Nasze Spotkanie to nie zwykły event. To Spotkanie Rodziny, którą zapoczątkował Ojciec Jan Góra OP. Bez wahania - stań się jej członkiem!
 • Uczestniczysz w międzynarodowym projecie!
  Lednica powstała z ŚDM, ale łączy w sobie i dziś przedstawicieli różnych nacji z całego świata. To międzynarodowy projekt, który łączy nie tylko młodych!
 • Tworzysz historię!
  Lednica to dwadzieścia parę Spotkań, pod którymi kryją się niezliczone historie ludzi, spowiedzi, rodzące się przyjaźnie, czy związki, przemiany życia, narodzin dzieci czy wreszcie dni spędzonych na przygotowaniach do kolejnych Spotkań.
By przygotować tegoroczne Spotkanie potrzebujemy 296 000 zł.
Dzięki wpłatom naszych Darczyńców zebraliśmy 256 674,20 zł!
86.71%
Jak Ty możesz dzisiaj pomóc?
WPŁATA ONLINE
50 zł
 
100 zł
 
200 zł
 
 zł  

  Operatorem płatności internetowych jest Tpay.PRZELEW TRADYCYJNY

35 1600 1462 1869 1515 4000 0001

Dominikanie Klasztor Matki Bożej Różańcowej, ul. Kościuszki 99, 61 – 716 Poznań

Tytuł wpłaty: Darowizna – organizacja Lednicy 2023

MODLITWA

To wydarzenie nie odbędzie się bez wzmożonej modlitwy. Nauczeni przez Ojca Jana, zawsze pamiętamy w modlitwie o Tych, którzy wpierają nas w działaniu i mobilizują do organizacji kolejnych Spotkań. Bądźcie pewni, że mamy Was w pamięci, w czasie modlitwy brewiarzem, czy niedzielnej Mszy świętej sprawowanej na Polach.

Zatem – liczymy również na Wasze wsparcie modlitewne.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ Z NAMI!

Wasze oddanie Lednicy sprawia, że nieustanie chcemy przywoływać słowa św. Pawła:

Bracia, powinniśmy zawsze dziękować Bogu za was, co jest rzeczą słuszną, bo bardzo wzrasta wasza wiara i u każdego z was pomnaża się wzajemna miłość”

2 Tes 1,3

Niech zatem LEDNICA przemienia również Wasze serca, niech przynosi pokój i błogosławieństwo w tym, co jest dla Was ważne na co dzień.