WSPIERAM LEDNICĘ

BO JEST TEGO WARTA!
Dziękujemy!!!

Drogi Przyjacielu Lednicy – pierwsze co przychodzi do głowy (i serca) to ogromna wdzięczność. A krok w krok, zaraz za nią podąża duma – bo razem naprawdę dokonaliśmy rzeczy niezwykłej. XXVII Spotkanie Młodych na Polach Lednickich to wydarzenie niezwykłe a bycie częścią lednickiej Rodziny to radość i przywilej. Bardzo dziękujemy, że jesteś z nami i razem budujemy Lednicę!

Bo to właśnie dzięki Twojemu wsparciu zebraliśmy WSZYSTKIE potrzebne środki! Twoja hojność nie tylko umożliwiła organizację Spotkania ale uczyniła je pięknym i godnym!  Zbudowaliśmy coś co przetrwa dłużej niż jeden dzień Spotkania. Na fundamencie, którym jest Chrystus, chcemy dalej pomagać młodym ludziom odkrywać żywą wiarę, dawać nadzieję na przyszłość oraz – podążając za słowami św. Jana Pawła II – zmieniać oblicze tej ziemi.

Od samego też początku dzieło Lednica2000 oparte jest na hojności Darczyńców oraz zaangażowaniu setek Wolontariuszy. Konkretne osoby, instytucje, przedsiębiorstwa – czy publicznie czy w ukryciu – wspierają dzieło Lednicy w wielu przypadkach od dziesiątków już lat. Dziękujemy!

OD SPOTKANIA DO SPOTKANIA I ... PRZEZ CAŁY ROK!

Wyjątkowość Lednicy sprawia, że to miejsce potrafi łączyć w sobie zarówno wielotysięczne Spotkania Młodych odbywające się raz w roku z codziennym rytmem modlitwy i formacji w pozostałe dni. Fenomen tego miejsca sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie aby żyć z Chrystusem.

Od września zamieszkają na Lednicy dominikańscy duszpasterze. Pragną kontynuować misję założyciela o. Jana Góry OP i marzą aby dom na Lednicy był otwarty i czekał na Ciebie każdego dnia.

BUDUJEMY RAZEM

By nasz wspólny lednicki dom mógł służyć wszystkim jak najlepiej przez cały rok potrzebujemy Twojego wsparcia. Przed nami prace adaptacyjne w Ośrodku niezbędne do zamieszkania przez nowych duszpasterzy ale jednocześnie myślimy o działaniu w trybie całorocznym i wszystkim czego ono będzie wymagać.

Jeśli chcesz dalej budować to miejsce razem z nami możesz przekazać ofiarę na utrzymanie i rozwój domu na Lednicy wpłacając na rachunek:

56 1240 2571 1111 0011 2726 0683

DOMINIKAŃSKA FUNDACJA LEDNICA2000
Ul. Kościuszki 99, 61 – 716 Poznań

w tytule: Darowizna – Lednica2000

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ Z NAMI!

Twoje oddanie Lednicy sprawia, że nieustanie chcemy przywoływać słowa św. Pawła:

Bracia, powinniśmy zawsze dziękować Bogu za was, co jest rzeczą słuszną, bo bardzo wzrasta wasza wiara i u każdego z was pomnaża się wzajemna miłość”

2 Tes 1,3