Zespół

Duszpasterz XXVI Spotkania Młodych LEDNICA 2000

Tomasz Nowak OP / Duszpasterz XXVI Spotkania Młodych LEDNICA 2000

Szef Sztabu

Franciszek Wołoch / Szef Sztabu
f.woloch@lednica2000.pl

Koordynator Spotkania, Rzecznik Prasowy

Andrzej Ranke / Koordynator Spotkania, Rzecznik Prasowy
a.ranke@lednica2000.pl

Z-ca Szefa Sztabu

Piotr Dziedziul / Z-ca Szefa Sztabu
p.dziedziul@lednica2000.pl

Szef Biura Prasowego i Biura Sztabu

Bartłomiej Dobrzyński / Szef Biura Prasowego i Biura Sztabu
b.dobrzynski@lednica2000.pl

Promocja Spotkania

Maria Kryszak / Promocja Spotkania
m.kryszak@lednica2000.pl

Biuro Sztabu

Zofia Ferens / Biuro Sztabu
sztab@lednica2000.pl

Służby Medyczne

Andrzej Olech / Służby Medyczne
a.olech@lednica2000.pl

Koordynator Ratowników Medycznych

Krzysztof Kaczmarek / Koordynator Ratowników Medycznych
k.kaczmarek@lednica2000.pl

Infrastruktura Spotkania

Paweł Kryszak / Infrastruktura Spotkania

Finanse

Maciej Waszak / Finanse
m.waszak@lednica2000.pl

Wolontariusze ochrony

Agnieszka Koperek / Wolontariusze ochrony

Wsparcie Sztabu

Marta Wojtysiak / Wsparcie Sztabu
m.wojtysiak@lednica2000.pl

Liturgia

Jacek Grotek / Liturgia
j.grotek@lednica2000.pl

Program Spotkania

Ewa Truszkowska / Program Spotkania
e.truszkowska@lednica2000.pl

Ruch Drogowy

Sebastian Budyła / Ruch Drogowy
ruchdrogowy@lednica2000.pl

Sklep Lednicki

Grzegorz Badziong / Sklep Lednicki
skleplednicki@lednica2000.pl

Łączność

Mateusz Kowalski / Łączność
m.kowalski@lednica2000.pl

Przewodnicy Ledniccy

kl. Rafał Orzechowski / Przewodnicy Ledniccy

ZHR

phm. Joanna Bartłomiejczak HR / ZHR
zhr@lednica2000.pl

phm. Radosław Dolniak HR / ZHP

phm. Radosław Dolniak HR / ZHP
lednica@zhp.pl

Anioły Porządku

Adrian Przybyła / Anioły Porządku
a.przybyla@lednica2000.pl

Wsparcie uczestnictwa osób niepełnosprawnych

Natalia Cebulka / Wsparcie uczestnictwa osób niepełnosprawnych
niepelnosprawni@lednica2000.pl

Aprowizacja

Kinga Pietrzak / Aprowizacja
aprowizacja@lednica2000.pl

Ewangelizatorzy

Paweł Skoczylas / Ewangelizatorzy
ewangelizatorzy@lednica2000.pl