Zostań Budowniczym Lednicy!

To niesamowite, ale na jeden dzień w roku budujemy na Polach Lednickich blisko 100-tysięczne miasto! To więcej niż ma mieszkańców pobliskie Gniezno. Namioty, scena, oświetlenie, transport, zaplecze sanitarne, ochrona, straż pożarna .. ha, jest nawet szpital polowy.

Ale budujemy też coś więcej, coś co przetrwa dłużej niż jeden dzień Spotkania. Na fundamencie, którym jest Chrystus, pomagamy młodym ludziom odkrywać żywą wiarę, dajemy nadzieję na przyszłość oraz – podążając za słowami św. Jana Pawła II – zmieniamy oblicze tej ziemi.

Od samego też początku dzieło Lednica2000 oparte jest na hojności Darczyńców oraz zaangażowaniu setek Wolontariuszy. Niezmiennie też zależy nam na tym, by koszt uczestnictwa był dla naszej młodzieży jak najniższy. Ofiary jakie zbieramy podczas rejestracji Uczestników nie wystarczą na pokrycie wszystkich kosztów organizacji Spotkania.

Dlatego tak ważne jest dzisiaj Twoje wsparcie. 

Dzięki Tobie nasze małe lednickie miasteczko będzie miało prąd, puste wcześniej pole zapełni się namiotami. Dzięki Tobie zbudujemy scenę i zapewnimy dobrą widzialność i słyszalność dla wszystkich zgromadzonych 3 czerwca nad Lednicą! A transmisja w mediach, tak by cały świat zobaczył jak młodzi ludzie wybierają Chrystusa i przechodzą przez Bramę Rybę? Tak, i w tym będziesz miał swój udział 🙂

Chcemy iść za Barankiem, chcemy doświadczać wspólnoty, którą On tworzy. Wszyscy razem chcemy budować Jego Królestwo – i zaczynamy od Lednicy! Dołącz do nas!

Zostań Budowniczym Lednicy! Zostań Darczyńcą!

Wesprzyj organizację tegorocznego Spotkania -wpłat można dokonać na konto o numerze:

35 1600 1462 1869 1515 4000 0001

Dominikanie Klasztor Matki Bożej Różańcowej, ul. Kościuszki 99, 61 – 716 Poznań

wspierają nas