Wspomnienia: ISL 2019

Od XXIII Spotkania Młodych LEDNICA 2000 minęło już kilka tygodni. Nie zapominamy po Spotkaniu o naszych wspaniałych wolontariuszach, którzy na tydzień przed Spotkaniem przygotowywali Pola Lednickie na przyjazd młodych! Oto fotorelacja z tych kilku dni kiedy kilkadziesiąt młodych osób powiedziało „Wiesz, że Cię kocham” do tych wszystkich, którzy przyjechali na Pola Lednickie chwalić Pana tańcem i śpiewem.
Przypominamy czym jest ISL – Infrastruktura Spotkania Lednickiego
Jest to praca na Polach Lednickich trwająca od piątku poprzedzającego Spotkanie lednickie. Uczestnicy przygotowują Pola na przyjazd pielgrzymów począwszy od rozstawienia bramek przez wbijanie palików po rozkładanie namiotów i punktów medycznych.
Oprócz tego kilka dzielnych osób podjęło się wolontariatu w ramach Akcji Po – czyli uprzątnięciu Pól Lednickich po Spotkaniu. Kiedy wszyscy odpoczywali, wracali do domów, odsypiali – oni niestrudzeni pracowali, sprzątali, zwozili rzeczy z Pola, tak aby Pola Lednickie z kilkudziesięciotysięcznego miasteczka znów stały się pięknymi zielonymi polami wokół Bramy Ryby.