Aktualności

Tyle dobra – koncert pamięci o. Jana Góry!

  • 14 lutego 2018
  • Opublikował: Dominika Chylewska | Dodano: 14 lutego 2018
  • Kategoria: Różne

„Tyle dobra” to słowa, jakich o. Jan Góra OP użył w swoim kazaniu, na dzień przed śmiercią. Tymi słowami cieszył się z wszystkich przyjaciół Lednicy. Dlatego do Was właśnie, Drodzy Przyjaciele, kierujemy zaproszenie na to szczególne wydarzenie!

Zapraszamy 24 lutego 2018 roku o godz.  17:00 na Pola Lednickie!

Koncert „Tyle dobra” jest organizowany zawsze w okolicach urodzin i imienin, o. Jana, które obchodził 8 lutego. W tym roku świętowalibyśmy 70.  urodziny o. Jana, z tej okazji zapraszamy na  wydarzenie przepełnione niespodziankami muzycznymi i widowiskiem baletowym. W muzyce do widowiska, skomponowanej przez Radka Mateję, usłyszymy utwory bliskie Ojcu, te które przywoził z Taize, układał do nich słowa albo te słowa bardzo się nam nim kojarzą. Autorką choreografii jest Dominika Babiarz z Teatru Wielkiego w Poznaniu, od lat odpowiedzialna za balet w dniu Spotkania Lednickiego.

Biletem wstępu na koncert jest kawa ziarnista do Lednickiej kawiarenki. Podczas koncertu można będzie kupić audiobooka z książką o. Jana „Mój dom” – cegiełkę na budowę Domu Pielgrzyma.

17:00 Msza Święta
19:00 Koncert „Tyle Dobra”

Jak było rok temu? 🙂

 

lednica2000-logo-web
| Facebook Instagram Tumblr Twitter YouTube

Newsletter Lednicki

FreshMail.pl